NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

[zruseny12]

RNG,dakujem za radu pokusim sa,len ci dostanem taky caj u nas...inak pijem aj z praslicky caj a z listou pupavy a teraz asi pred tyzdnom som citala, ze aj broskyne cistia ladviny...pekny den prajem...

RNG

mariaa, odporucam ti pit caj z byliny chanca piedra na ladviny.Nielen ze odstranuje kamene a usadeniny, ale je aj ciastocne antimikrobialny. V ladvinach sa totiz tiez skryvaju rozne infekcie(pomale tzv "latentne") ktore su velmi tazko diagnozovatelne ale postupne ladviny poskodzuju. Preto je dolezite si ladviny cistit aj od tychto mikrobov, nielen kamenov a usadenin.

[zruseny12]

No,ta voda sa vola LADOVA VODA,ale je normalna a zalezi na mne aku ju budem pit,ale ked sa rozmrazi moze sa nechat v izbe a moze mat pokojovu teplotu...mozete si o nej precitat na stranke www.novycasprezeny.sk do vyhladavaca si dajte vapnik a oblicky a tam je clanok o vode ako sa pripravuje atd.uz som to pisala na tej teme....dufam,ze dnes pisem to iste....mozete si to pozriet do zadu tak par dni...v lete je najlepsie jest a pit vodu primerane teplu,to som niekde citala,aj zmrzlina by sa nemala jest v horucave,lebo to je ako ked na rozeraveny sporak sa vyleje voda tak to porovnavali v tom clanku....ze je to velky sok pre telo...pekny den prajem

[zruseny12]

sisina,presne ako pises,ona sa musi prevarit,zmrazit a rozmrazit a davam si pozor aby som nepila ladovu...lebo by som bola hned chora,lebo som nachylna na hlasivky a hrdlo...ked sa rozmrazi je studenna,ale v tych horucavach je casom az tepla...jasne napisem ako dlho vydrzim,ale chcem to skusit koli ladvinam,lebo prava ladvina mi pracuje horsie je oslabena....tak uvidime....

damian

Nepretiekla. Vyse 80% populacie je chronicky dehydrovanych - ani zdaleka nepiju 2 litre cistej vody denne. Je co robit!