NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

voda007

ja som tiez skusala akupunkturu a chudnutie, to je skor vsugerovane, skusala som to 3 krat, schudla len raz, je to o tom, ze musim chciet..a hlavne je problem na uchu trafit ihlickou ten spravny bod, kedye je ich tam mrtne vela ... ale je mnoho inych pripadov, kde akupunktura pomaha..

voda007

damian, damian,
tak barbinka ma tentokrat uplnu pravdu...
len ludia chodievajte ya tzmi ludovzmi liecitelmi, aj vodu si ymrayujte, vobec nechodievajte ya normalnzmi lekarmi, sak to su uplne neschopnz a nevydelanz ludia, aj chemoterapeutika su tu len pre sradnu kralikovu, pekne sa vratte k bilinkam a cajikov vsetci a som zvedava na tie nasledky... neodsudzujem vychodnu medicinu, akupunktura je skvela vec, aj moxa a pod...vies, kebyze tu napises, co si, kto si, neovplyvni to nazor na tvoje informacie, aspon u mna nie, viem, ze v nicom mas pravdu a v niecom zase ee, ale zda sa mi tu az smiesne ako sa vyhybas tej odpovedi...aj RNG prezradil, ze nie je lekar, a co ma povodne vystudovane, a na jeho odpovediach fakt vidim, ze ma velmi siroky zaber a vyzna sa v tom...

barbinka

agina: ja tomu neverím, že to bola akunpuntúra, ktorá ti pomohla. to bolo o psychike. si si to len vsugerovala.

barbinka

damian, tak však som sa ťa pýtala, že čo si dokázal. nechceš nám povedať aké máš vzdelanie. tak sa nerozčuluj a nepíš, že som naivná. však čo si máme o tebe myslieť?
a mám pocit, že ty vieš všetko. ty vieš aj to, že ja o výskumoch a vede nič neviem. myslím, že o vede a výskume máš nejaké informácie, ale len povrchné, do hĺbky nevidíš. mne o týchto veciach nič nevrav, môj priateľ je fyzik a o výskumoch viem až až. by ťa strčil do vačku pri hocijakej konfrontácii. takže damianko, keď nevieš niečo o niekom, tak sa najprv opýtaj. ja som sa pýtala, ale odpovede som sa nedočkala.

[zruseny12]

nic sa nedeje,ja necitam vsetky prispevky len ten posledny som citala ako si pisal tak som reagovala na ten/ze sa ma pit litre vody/...inak je pravda,ze voda je velmi dolezita pre ludske zdravie...o tom ani po tom...

damian

Prepac Mariaa, ze som sa tak vyjadril. Ale od zaciatku pisem o optimalnom prijme vody 2 az 2 a pol litra denne u zdaveho cloveka za normalnych poveternostnych podmienok.

damian

Barbinka, 1000x som opakoval, ze nie ja nezatracujem vsetkych doktorov. A ak veris vo vedu a vyskumy, bud si najivna alebo ignorujes realitu. Su vyskumy a VYSKUMY a je veda a VEDA. Nemas asi ponatia, ako sa robia vyskumy a ako sa daju doviest do takeho vysledku, aky bol vopred predurceny. Ja si dovolim povedat, ze to ponatie mam. Asi sa k Tebe nedostavaju informavie o tom, ako farmaceuticke giganty robia vyskumi, pri ktorych maju omnoho viac zlych konecnych vysledkov ako dobrych, avsak na verejnost sa dostane len to malo pozitivne. A asi uz vobec nevies o tom, ako mnohi dobri vedci prisli o svoje tepluck miesta koli tomu, ze chceli, aby pravda vysla na verejnost. A mnohe ine..., Takze si len dalej ver. Neostava mi nic ine, ako Ta lutovat, kedze zijes v sladkej nevedomosti. A ak pises, ze "...Ty si nic take nedokazal...", tak to Ta lutujem este viac, lebo nemas sajnu, co so ja osobne dokazal. Tym moja diskusia s Tebou na tuto tejto teme irelevantnu otazku KONCI.