Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vnútorná triaška - trasenie nervov v tele

kiwi

Ahojte,ja mám podobné problémy,trasiem sa ráno,ale neuveriteľne,ked sa zobudím,dám si oxazepam,po pol hodiine ma to prejde,nechcem ho užívať,poradte čo s tým.

Daniel Q

tiež mávam tras v tele hlavne rúk a tela v stresových situáciách ked napr pozerajú ľudia v reštaurácii ako jem a podobne užívam neurol na upokojenie a odvtedy nemavam problémy

Kaňúr

Tak počúvajte toto, triaslo mi nenormálne v pravej nohe a bol som z toho tak na nervy, že čím som nad tým viac rozmýšľal tým to viac triaslo, haluzil som sa už ozaj na také scenáre že sa mi niekde upcháva cieva lebo malo to približne tep srdca. Nakoniec som celý vystrašený zdrapil mobil, hodil moj problém do Googlu, našiel tuto tému a zistil že sú to len nejaké nervy a žiadny fyzický problém. V tom momente mi to prestalo robiť, hneď ako som sa ukľudnil. Skúste sa ukľudniť!!!

babenka

mne sa to niekedy tiez stavalo,ze som skripala zubami,vraj je to nejaka postresova reakcia.ine obdobie mavam niekedy ked zaspavam a naraz sa strhnem ale poriadne.total nervy a ľak.ale hned znovu zaspavam.a v to obdobie je to kazdy vecer niekedy aj 2x kym nezaspim.
neviete nejaky cvik, dychanie ktore zabera proti stresu?

slimaciq

Hm...ja by som sa chcela spytat na nieco podobne. Priatel ked zaspi, ma nervove tiky takmer po celom tele, v noci skripe zubami...akoby bol v spanku nepokojny, no pritom spi tvrdo. Je to normalne? Mam o neho obavy

inka

silvika neviem presne o čo ide,neviem ani ake lieky si brala ani teraz čo berieš.ak chceš napiš mi na :inga2@post.sk,možno ti niečo pomôže z mojich skusenosti amne zase z tvojich.

silvias

Inka ja som nevysadila lieky ale už neviem aké mám brať vieš každý ti radí niečo iné a ja neviem čo mám teraz vôbec brať!!!Preto Prosím o radu!!!

inka

ak ano,tak to chce čas.A medzi tym neaky neurol alebo xanax,možno bude stačiť čaj na nervy z medovky alebo neaku zmes na upokojenie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vnútorná triaška - trasenie nervov v tele - Fórum - ZDRAVIE.sk