ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????

Príspevok v téme: ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????
inkous

Ahojte, chcem sa vas spytat, ze ako by ste reagovali, kebyze mate byvalu priatelku, s ktorou ste sa rozisli pred par mesiacmi a ked ste sa s nou rozisli tak by prisla s tym ze je tehotna, nijak vam to vsak nedokazala (teda neukazala tehotensku knizku ani potvrdenie od lekara) potom povedala, ze bola na potrate a zacala si pytat peniaze.. neustale vyvolava z roznych cisiel(50 hovorov denne), chodi zvonit domov, pri nahodnom stretnuti robi sceny, pise maily a az prenasleduje po chodniku..co robit?

radana

No to nemoze,ale iba v tom pripade,ze ju udas na policii a ona by pri pripadnom sudnom spore musela dokazat,ze naozaj k niecomu takemu doslo.A ked to nie je pravda,tak to asi tazko dokaze..Ale ja by som sa do toho takto nepustala.Ignorovala by som ju...

kamoska

tak na to je len jedna odpoved....ze ak aj bola tehotna, tak sa neda dokazat, ze to bolo tvoje...a ty musis vediet, ako ste sexovali a aku antikoncepciu ste volili a ci to vobec bolo "technicky" mozne, zeby to bolo tvoje

radana

Pokial nie je jej manzel,gynekolog nesmie povedat o zdravotnom stave nic...To by potom mohol pytat info kazdy :( Nic v zlom.

inkous

ano, povedala to aj im, ze bola na potrate, to ked som im volal, tak ma obvinili z toho, ze som ju to donutil spravit.. a ako????