Snažíme sa splodiť dieťa

Lulu2011

5-6 nema byt menstruacia, resp. na to nie su normy :) ja som mala niekedy 2 dni niekedy 3-4 a normalne som otehotnela, nema to na to ziadny vplyv, dieta pride tam, kde je zena kludna, nestresuje, nemeria si vkuse bazalnu teplotu, nerobi sviecku po styku a nemysli na to nonstop, hlavna je kludna mysel, ako aj vo vsetkom, vela stastia pri tom

tinka31

Dobry den!Velmi tuzime po dietatku,ale nedari sa nam..a ja som z toho velmi smutna a trapi ma to,lebo velmi si to prajem!!!Mame uz 1.dieta,ktore je uz samostatne a velke.Mam zdrav,problem priblizne 4 roky sa liecim na epilepsiu a davam si to dokopy,ze to asi s tym suvisi a preto sa nam to nedari!!!Vedel by nam niekto poradit,co je najlepsie,najpravdepodobnejsie,ze by sa mi podarilo otehotniet?..alebo co by sme mali vyskusat,pripadne niejake lieky,vitaminy,cvicenie,ci polohy???Vopred Vam Dakujem za Vase rady a odkazy!

Chcem babo

Dákujém :( a ano menštruaciu mám pravidelné !!! len mi niekedy počas prebehu čo by som ešte mala mať skončia !!! Napr : Malá by som mať normálne 5 alebo 6 dni No ja niekedy mám len tri :( alebo 2 dni mám normalne 3 den nemám a štvrti mám zas to je niečo zléé hm ??? :( Poradte mi prosímm ? či to stou menštruaciou je zlé !! Dakujem

Ivka 1

V prvom rade je potrebné gynekologické vyšetrenie či si v poriadku po gynekologickej stránke. Menštruáciu máš pravidelnú ? Ak je všetko v poriadku u Teba, potom je potrebné vyšetrenie priateľa u urológa.

Chcem babo

Pokušáme sa s partnerom spoldiť bábo už asi víác ako rok ale nedárí sá :( Ale velmi potom obájá tužimé!!!! Možem byť neplodná? Nebolá som stím ešte u lekárá! Preto to píšem tu možno že mi niekto zvás dá dobru rádu:( Velmi tužím po dieťátku ... Všetký moje príatelký už máju Babetká No len já jediná nemám :( Pytala som sa aj prateliek no oni otehotneli nahodne a hned zo začíátku ked boli s partnermí :( Neviíém sa vyrovnáť stím že já nemám babo !! Niekedý mi dochadzá chuť do životá nemám :( CHCem bábo Poradťe Mí prosím vás Ako nátoo Dakujem :( :(

elca

zienky odporucam nic nasilu
s manzelom sme sa snazili 2 roky otehotniet a ked sme si povedali,že bude ako bude hned som bola v tom

co ma ostat dnu to tam ostane

Ivka 1

Je to presne ako pises. Chce to klud a nohy v teple, davat si pozor aj na oblast brucha a krizov. Kde je zima, tam sa nicomu zivemu nedari.

Weva

ved je to normalna otazka - celu dobu sa clovek snazi neotehotniet a pouziva povedzme prezervativ a pomaly ani nevie ake to je ked sa tomu necha volny priebeh :)

ako radi agina, podlozit vankus, pripadne i jednoducho lezat na boku a rozpravat sa, oddychovat - ono to staci na to aby dost spermii putovalo kade maju :) preto su ich tam miliony!

Drzim palce!!!

macaaaaa

ďakujem za položenie tejto otázky a taktiež za odpovede...my s manželom sme na tom rovnako...snažíme sa o bábo a tiež som nevedela, že je to normálne :) m