Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

bonita101

Prvu davku som si dala v utorok - 1tbl.0,02 rano a 1 0,02 poobede. Musela som vstat od pocitaca a cvicit, prvy raz za mesiac celu hodinu / super/, druha davka vo stvrtok, to iste davkovanie, vyssie ist nechcem. Vcera tri hod. po som bola u lekarky, TK 110/80, tep ok, v pondelok idem na krv odber na - stit. zlaza, cukrovka a pod./ kedze u sestry zistili hypotyreozu na genet. zaklade/
Nehazardujem so zdravim, ale potrebujem schudnut este 23 kg /9 kg uz je dole od marca/, aby som mohla prestat fajcit / 40ks denne tc./a mala 5 kg rezervu na pribratie, ktore urcite nastane. Priznam sa, ze okrem potiazi s prieduskami / fajcim od 17 r., tc.45 r./ mam srdce ok. Po vysadeni reductilu pred 3 ma tyzdnami mi vaha stala, napriek zdravej a znizenej strave. Teraz sa mi konecne pohla - o 1kg dolu. Vyuzivat chcem 20 tbl. a potom koniec. Okrem pobolievani hlavy, necitim nic, len viac energie.
Mam dve otazky, co je skodlivejsie?
a, clenbuterol alebo 40 ks cigariet?
b, clenbuterol alebo nadvaha 23-32 kg , nechat si tie kila alebo brat chemicky liek 2 tyzdne?
Lekarka mi ho nemohla predpisat, lebo je na zozname a smu ho predpisovat iba detski lekari / zhodou okolnosti moja dcera dostala na kasel clenb. sirup, kde pri 3 x denne dostane celkovu davku 21 mcg./ a alergologovia. Takze pred deti, ktore nie su astmatici je ok, ale pre osttanych je droga?
Droga je nikotin, alkohol, jedlo, lsd a pod., teda nieco co je navykove.
Anabolicke ucinky ma az vo vysokych davkach, cloveku smrtelnych, cize nie je anabolikum. Dakujem za dobre miene rady aj nazory. A vyjadrite sa prosim k mojim otazkam. Este jeden dotaz: ked som ho zacala brat, bola som prechladnuta a kazde rano teraz vykaslavam aspon pol hodinu, kym sa mi uvolnia dychacie cesty. Predtym ako dlhoroc. fajciar to bolo tak cca 5 min. Skodi mi teda teraz ked mam chytene priedusky alebo pomaha?

miro.83

hmm...: Skoda reci...
Inak mierne toxicky to znamena ze ti co su astmatici su odkazani na to ze sa im odjebe pecen. Vidiet aky mate obzor co sa toho tyka a ked si myslite ze to je AS tak vam tu milnu predstavu nebudem brat. A co sa týka toho ucinku na svaly ma ucinok taky, ze dokaze ochranit svalovu hmotu a to je to co kulturiti potrebuju, ked koncia AS koru, pretoze telo neni schopne si po tych AS vytvorit vlastny testosteron co ma za nasledok drasticky ubytok svalov po kore. RNG v inych veciach mas mozno pravdu ale v tomto si dost mimo.

RNG

miro, nikto nevie, ake davky clenu by cloveka usmrtili. Ale rozhodne to nie je ani 200 mcg ani 1 mg.
Len oralne(cez usta) brany je mierne toxicky na pecen a ked ho beries dost dlho, moze ti ju poskodit. Co sa tyka vplyvu na svaly, to je hlavny dovod, pre co ho sportovci beru.
Inac vsetky umele zvysovania vykonu su skodlive pre telo, punktum.

hmm...

miro, ked si si nevsimol, ja som reagovala na to: "Preboha, ako si prišiel k názoru, že Clenbuterol je anabolický steroid?" .. no a tvoj prispevok inac dost odveci ... no ale nemusis sa hned vesat, mozno by stacilo sa vecer pred spanim pomodlit... budes kludnejsi, ked nahodou ten koniec sveta pride.. heh.

miro.83

RNG: AK by to bola pravda a bol by steroid tak by sa tak musel aj javit zo vsetkymi vedlajsimi ucinkami steroidom ale pravda je taka ze nema ziadne vedlajsie ucinky ako steroidy. Ma ucinky na rast svalov lenze to je pri takych davkach, ze by to cloveka usmrtilo.

RNG

clenbuterol je podla chemickeho rozlisovania steroid a kedze prispieva k vyvoju extra svalstva a kostnej hmoty, je anabolicky. Aspon take su definicie, ci sa to niekomu paci alebo nie.
Je podstatne menej skodlivy, ako vacsina, ale nie je nevinny, ako to ty popisujes, Martin 242.
Len si o nom precitaj uvedene stranky, a to su od ludi, ktori sa ho snazia predavat, tj popisuju ho velmi mierne.

hmm...

martin, a co tak pozriet tu stranku na ktoru tu dal RNG odkaz?? ... je to presne pod tvojim prispevkom a je to tam napisane.

Martin_242

RNG: Preboha, ako si prišiel k názoru, že Clenbuterol je anabolický steroid?
Clenbuterol sa užíva pri diéte "rysovačke", je účinný maximálne jeden mesiac, potom ho nemá zmysel užívať.
Ak som napísal, že pre zdravého človeka je neškodný, myslel som to presne tak.
Ľudia s chorobou srdca ho samozrejme nesmú úžívať bez lekárskeho dozoru.
Ak ho užíva človek, ktorý vie, že pri umele zrýchlenom metabolizme je nutné príjmať viac tekutín, aby sa zabránilo dehydratácii, nehrozí vôbec žiadne nebezpečenstvo.