Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

miro.83

clenbuterol je droga?! Podla mna nie. Kurna kde som si dal clenbu nejako mi zacina byt bez neho zle. Inak maximalne do 200mcg? Podla mna to je uz smrtelna davka ani kulturisti nejdu do 200mcg.

RNG

clenbuterol mi pripomina kreditne karty:
vydavaj nad pomery dnes, neskor za to ale musis zaplatit.
A tak to je zialbohu skoro so vsetkymi drogami.

RNG

clenbuterol odporucaju zacat od 20 mcg a zvysovat podla tolerancie tela az do max 200 mcg(od vyrobcov data)
Tak minimalizuju sok tela,ktory sa dostavi pri tejto chemikalii.

miro.83

150 mcg!!! preboha 80mcg je pre mna akurat raz som skusal 120mcg a to uz bol extrem neviem si predstavit zenu ked zobere take mnozstvo. bonita101 dufam ze mas o tom daco precitane neze das nazar velke mnozstvo. A stym ze nebudes mat silu cvicit no neviem ja mam este vecsiu silu v posilovni a zdviham vecsie vahy aj behavam a mozem povedat ze sa mi beha skvelo.

RNG

nuz tu sa nase nazory velmi krizia, martin.
Vsetky anabolicke steroidy su skodlive v konecnej faze, aj ked tento je pomerne bezpecnejsi.
Clenbuterol ale FDA zakazala hlavne pre to, ze to bola konkurencia mnohym antiastmatickym patentovanym liekom.
....
Co sa tyka skodlivosti, znizuje pocet buniek v srdci, a zvysuje mnozstvo kolagenu v stenach srdca, cim sa znizi elasticita srdecnych svalov a tym aj vykon.Takze v konecnom dosledku skodi aj sportovcom, ked ho beru dlhsie.
Toto vsak nie je nic nove, pozri si na clanok ;
www.clenbuterol.ws a tiez starsi na zmeny v srdci:
www.clenbuterol.ws
Ako antiastmaticky liek je ale vyborny v porovnani z ostatnymi na trhu, davka 20 az 60 mcg.
Zeny na chudnutie pouzivaju davky okolo 150 mcg a priznaky, ako trasenie, zvyseny tlak, srdecna palpitacia su vraj "normalne"

Martin_242

Zdravému človeku žiadne nebezpečensto nehrozí.
Podľa mňa totiž nieje ani len dôvod, aby bol Clenbuterol na dopingovej listine.
Stovky liekov majú omnoho vážnejšie nežiadúce účinky ako on.
Inak na chudnutie je to vynikajúca látka, športovci ju využívajú v rysovacej diéte, pretože okrem 10% zrýchlenia metabolizmu pôsobí antikatabolicky a ochraňuje svalstvo.
Telo si však na túto látku po pár týždňoch zvykne a stáva sa neúčinnou.

mackousko2

Ja snim mam dlhodobe skusenosti vsetko co pises je pravda len treba upravit dost stravu a potom vysledky budu viac nez super. Najlepsie je na nom, ze dodava silu a behanie, posilovanie ci nejaka sportova aktivita bude pre teba hrackou. Pozor ale zvysuje riadne tlak takze, ked mas problem z tlakom ci zo srdcom tak to neber hrozi nebezpecenstvo. Inak zo zaciatku sa ti budu strasne triast ruky tak sa nezlakni. Len tak mimo temu aky mas clenbuterol spiropent?