Mirelle

palomino

otazka,kludne si ju daj...Ja som mala 21-23, ked som ju brala...Urcite z nej osteoporozu nedostanes, keby si mala menej ako 18, to by som zvazila, ale takto by to malo byt ok. A na okraj - ziadna zena nepotrebuje hormony navyse, ktore su v pilulkach. Vynimkou je hormonalna substitucia, ale to je o inom...

otazka

Ja som brala predtym yasminelle, ale z nej som mala strasne bolesti hlavy spojene s vracanim a tiez som bola prehnane citliva na svetlo a zvuky. Tak som si citala o vselijakych antikoncepiach a nasla som spokojne nazory s mirelle. Tak moj priatel je farmaceut a dal mi ju. Teraz ju beriem a vobec ma neboli hlava uz dva tyzdne. No ale bola som u gynekologicky a ta mi povedala, ze mirelle je uz pre starsie zeny, ktorym uz nerastu kosti a nepotrebuju tolko hormonov, lebo v mirelle je ich dost malo. Teda gestagenu. Tak sa teraz bojim, mam 20, tak myslite si, ze mirelle je len pre starsie zeny? nechcem mat osteoporozu v starsom veku. kolko mate rokov, co to beriete?

palomino

xixina nie, nic mi nebolo. Zle mi bolo po Regulone a Triregole. Pri Logeste som mala vyrazticky na brade a ja som v zivote predtym ani potom vyrazky nemala...Pri Minesse ale nic.

dana3

na plet je tiez ok...inak pytajte si na vyrazky u koznej antibiotikum ,,MINAC 50",pomaha na 100%....od puberty som mala stale problemy s pletou a az toto mi pomohlo....na vsetky druhy akne,mne ho dali vo Svajciarsku,ale mozno ho maju aj doma ;-)

dana3

Ahoj. Ja beriem tiez Mirelle-Minesse a som spokojna...je to najnizsie davkovana horm.antikoncepcia,takze sa nepribera,ja som schudla 3kg,ziadne bolesti hlavy,len sem-tam som dost agresivna,al.sa mi chce plakat,mam nejake depresivne obdobie...je mozne,ze na vine su pille,ale nemienim ich vysadit,kto bude potom kocikovat,haha...predtym som brala yasminelle a bolo mi z nej dost zle,aj hlava a nohy ma boleli a problemy so zaludkom-to si pamätàm,ze mi bolo stale na vracanie a nechut do jedla....

xixina

a nemala si bolesti hlavy, zhorsena plet alebo neico take, pribratie..lebo ja som mala mal 2 mesiace yasminelle a mavala som dost velke bolesti hlavy, tak preto by som mala skusit mirelle

palomino

Ja mam, s Minesse, co ma take iste zlozenie. Planujem sa k tejto hak vratit, nemala som ziadne vedlajsie ucinky. Ma velmi nizku hladiny estrogenu, zeny po nej mozu spinit, ja som nespinila vobec a menzes som mala bezbolestny. Brala som ju tusim dva roky.