potrbujrm to dat zo seba von!

Príspevok v téme: potrbujrm to dat zo seba von!
hlupana

ked si budete citet tento prispevok tak urcite pokrutite nadomnou hlavou a poviete si dievca preco si take sproste? no napriek tomu ja to potrebujem zo seba dat von a niekomu sa postazovat...moj problem spociva z toho ze som sa pred dvoma rokmi spoznala s jednym chalanom bol dokonaly krasny, inteligentny, proste bol to ten pravy...kym som sa nedozvedela ze je zenaty povedal mi to a aj to ze jeho manzelka je tehotna...no nechcel aby sa nieco medzi nami zmenilo chcel si sem tam uzit a aj ja ... kamosky mi ho zavideli a ja som sa citila super ved co sem tam sa stretneme a nic to pre mna neznamena...no neznamenalo kym som sa do neho nezalubila milujem ho uz dva roky odisla som koli nemu do zahranicia ale nic sa nezmenilo stale sme v kontakte a vzdy si planujeme ze ked pridem ako nam bude super...zabudla som napisat ze jeho manzelka nam na to prisla, no nejak to zahral a nakoniec sa nerozviedli...ale co mam robit?som zufala naozaj ho milujem a nechcem sa ho vzdat:(((

kamos

Ak ho chces len pre seba, tak jediny sposob je asi rozvod. Ja by som sa na to ale asi vykaslal a len tak si obcas zasustil.

hlupana

celkom vyhovuje aj ked by som ho mala rada sama pre seba..nemusela sa skryvat a ani nic podobne...samu ma to stve ale co narobim?

Matesko

To je ten lepší prípad ak si to uvedomíš. Mám známu ktorá to tahá zo ženatým 19 rokov. A stále si to neuvedomila. Ale asi zrejme to tak vyhovuje. Či nie?

kamos

No to samozrejme zavisi od toho, co ocakavas. Ak si chces len tak obcas sustnut (ako ja), tak je tento vztah pre teba idealny ako je a vobec nic s tym nemusis robit.

agina

tak to je fajn, ze to vies.A teraz je na case nieco s tym spravit.OK. Teraz ti to tak vyhovuje takyto vztah a ver mi, ze ta to zachvilu prestane bavit. Sama pochopis, ze ta len tahal za nos, rozpraval ti bludy, ktorym si ty verila....

fraisee

chlap sa ma ako prasa v zite, zena s nim ostala aj napriek tomu ze ju podvadza a milenka bez neho nevie zit. sen kazdeho chlapa.