HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

evellina

RNG...chcem sa ta este spytat,myslis si,ze ked mi lekar chce robit tu kolposkopicku expertizu,cize odobratie malej vzorky z krcka maternice,tak mozem cakat tak dlho do septembra??..lebo ja som teraz v zahranici a my sme sa dohodli az na september,...alebo je lepsie vycestovat cim skor domov...dik

evellina

RNG...dakujem za radu,ani nevies ako si ma potesil,naozaj sa mozu zmenene bunky cize dysplazia zlikvidovat same??..Indonal uz mam objadnany tu v zahranici,tak od buduceho tyzdna ho zacnem brat a Lactobacilus bulgaricus ci ako sa to vola mam tiez objednany,tiez od buduceho tyzdna ho zacnem uzivat...okrem toho uzivam ten wobenzym co som ti uz pisala,zinok,selen,aloe vera dufam ze mi to pomoze.Teda dal si mi nadej...dakujem...

inka

ale menit lekara nemusis ak si s nim inak spokojna,ved v podstate ti radi dobre.na co ma este cakat, aby boli vysledky este horsie?ak si si neni ista jeho rozhodnutim tak sa len porad s inym .
ja som to urobila tiez a v podstate s anic nezmenilo.

inka

pre mikri: pokial viem tak aj take vysledky ako mas ,este nie su dovodom na konizaciu.mne povedali ze sa musi najprv previest odborna kolkoskopia a az potom ,na zaklade histologie sa prevedie riesenie.skus sa poradit este s nejakym inym lekarom.alebo napis na www.rakovinakrckamaternice.sk
urcite ti tam poradia

inka

pre q:pytala som sa preto ci nenajdem nieco spolocne.a tie vytoky su urcite spolocne.
ale uz sa asi netreba tym zapodievat,lebo potom to cloveka zvadza niekoho obvinovat,kto co zanedbal.tazko sa hladaju odpovede ,lahsie je niekoho obvinit.

RNG

Na viralnu imunitu (uz po x-ty krat):
zinok, selen, Lactobacilus bulgaricus, l-lysin, aloe vera, vitamin C, echinacea, baza, astragalus, GSE,lapacho, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a nakoniec najsilnejsi, chaparal.

q

pre RNG: uz nie je to moj priatel, bol to ex, ale dakujem za info... no bral aj vselico ine, co by normalny clovek nebral, nie to este sportovec, ale to uz nie je podstatne, je to jeho vec... Chcela som sa ta spytat, ci by si mi neporadil, chcela by som si objednat to I3C a/alebo to DIM, neviem ci staci jedno alebo radsej obe, ale to akosi neviem najst. Mohol by si mi taktiez poradit, co by bolo dobre na zvysenie imunity, taktiez nieco na detox. organizmu, ale prosim aj s cislami ake maju? Dakujem ti velmi pekne za rady a za pomoc.

RNG

Q, vytoky nemozes mat z toho, ze tvoj priatel berie prostriedky na posilnovanie, ci uz prirodne, alebo chemicky vyrobene steroidy.