Fotorejuvenizácia

Mayka

bola som na tomto zákroku na pigmentové škvrny v Beleze, zákrok trošku bolí ale úspech zaručený, je to ako by strielali napnutú gumičku na tvár, ale stojí to za to, kozmetické salóny nemajú ani nemôžu mať takúto techniku preto treba ísť na tento zákrok na estetickú chirurgiu a výsledok zaručený, odporúčam každopádne, mala som až čierne fľaky a stačil jeden zákrok...

terka1

Ahojte. Ja som absolvovala ošetrenie fotorejuvenizáciou v štúdiu Lumi v Nitre a zlepšenie bolo viditeľný už po prvom ošetrení, no pigmentové škvrny a fľaky mi vymizli po pár sedeniach. Odporúčam :)

valika

kamoska,tak ja presne opacne.obyc.benelift skoro nic ale s tymto som fakt maxim spokojna.To asi zalezi fakt aj na lekarke a aj aku intenzitu ti nastavia.Tusim na jesen maju dostat nejaky novy pristroj.Ja neviem ale chystam sa ho vyskusat len uz sa bojim zas tej
ceny.Ale ja mam panicky strach zo starnutia a z vrasok.Ja sa stale sledujem a urobila by som preto hoci co.Ty nie?Uz aj rozmyslam nad tym,ze ked to inak nepojde som ochotna ist aj pod noz.Viem,znie to blbo ale ja to tak citim a mam z toho uz pomaly depky.Pripadam Ti urcite ako puboska ale jednoducho sa s tym neviem zmierit.

kamoska

tiez som bola v petrzke, minuly rok a pri zakroku som mala 42 rokov....absolutne mi to nepomohlo, dokonca mam pocit, ze mi plet nejako vyschla....uz by som na to neisla....rok predtym som bola na obycajnom Benelifte a to som mala pocit, ze bolo fajn...potom som vymyslala a nedopadlo to dobre....a este lekarke uz asi stupla slava do hlavy, tak je drza a protivna....uz k nim nepojdem ani na BOTOX

valika

kamoska to myslis vazne?A v ktorom ustave LK si bola,ja v Petrzalke.Ja si to neviem vynachvalit.Ked sa smiem opytat,kolko mas rokov?JA 42,mne to velmi pomohlo.Ani dovtedy som nemala skoro ziadne vrasky,ale teraz nemam ani jednu jedinu.Plet mam uplne hladku.

kamoska

ja som na tom tiez bola, ale ja som ziadne skvrny nemala a mne to nepomohlo, bola som asi zle informovana, ja som od toho ocakavala zlepsenie stavu pleti a to sa proste nekonalo :-)

valika

tina a kamoska 1 ja som bola na Benelift total v marci,mozem vrelo odporucat.Je to sice dost drahe ale je to zazrak.Treba byt 3-4dni doma,pretoze plet sa musi osupat.Po zakroku ju budes mat akoby spalenu ale potom krasnu hladucku a bez jedineho fliacika.Urcite si to este zopakujem.