ja tomu nerozumiem :-(

Príspevok v téme: ja tomu nerozumiem :-(
sisinka

mohli by ste mi poradit ako si mam vysvetlit , ked so mnou flirtuje chlapec , ktory ma priatelku?
jeho spravanie je ako keby bol volny, no obcas tu priatelku spomenie a to vzdy vtedy ked je to pre mna najneprijemnejsie.
ja mam voci nemu vzdy urcite zabrany, pretoze nedokazem prestat mysliet na to ze niekoho ma.
napiste co si o tom myslite.
bola by som rada , keby napisali svoj nazor aj chlapy, myslim ze hlavne oni by mi o tom mohli nieco povedat
dakujem,sisa
.

mademoiselle

DESmodka, je normalne ak ma clovek dvojzmyselne reci,ale ak je to v ramci srandy,ale mozem mat dvojzmyselne reci,a le nie typu ze podme s amilovat alebo neviem co, to uz je konkretny navrh a nie dvojzmyselne. Ja sa snazim konat vzdy podla mojho vedomia a svedomia a nemam potrebu ani flirtovat s inymi chlapmi, sisinka, co sa tyka teba, su to len tvoje dohady, mylsim, ze si zalubena a stve ta to, ze nie je tvoj,ale ma priatelku, cize je pre teba tak trochu nedostupny. Vies ako s avravi, ze ak si niekto stava svoje stastie na nestasti niekoho ineho, stastny nebude. Netlac na pilu, neviem aki ste stari-alebo mladi:-), ale neviem ci by sa tebe pacilo,keby niekto flirtoval s tvojim partnerom, mozno nieco vaic. Je to nefer aj voci nej,aj voci tebe. Porozpravaj sa s dotycnym a urcite si hranice, aby ste raz obaja nezakoplia potom nelutovali. Radsej si najdi niekoho nezadaneho, ktory bude iba tvoj a nbeudes musiet trapit svoju hlavicku tym, ze je zadany. NO drzim palce.

DESmodka

baby, ale sak ani mi nie sme nevyniatka... ja mam velmi dobreho kamarata s ktorym vediem dvojzmyselne reci, teda da sa povedat ze spolu flirtujeme, ale tym to konci...

sisinka

asi mas pravdu, aj ked je tazke uvedomit si ze je to tak:-(
ale co ak so svojou priatelkou nie je az tak spokojny, alebo mozno maju nejake problemy..
ja neviem, ale preco by to vsetko so mnou robil??, ja si myslim ze to je kvoli tomu , ze si uz nie su taki blizki s priatelkou

sisinka

tak to mi je luto marisa, ale ja si to tiez myslim, cisti chlapii!!!
nikdy im nestaci jedna baba, potrebuju mam niekoho stale, idu od jednej k druhej:-(

mademoiselle

sisinka, budes sa s tym musiet asi zmierit, ked je zadany mal by ybt pre teba tabu, lebo ak nieoc medzi vami vznikne viac, ty sa zalubis napr. taks abudes len trapit, dalsia vec je ked by ste mali spolu nieco viac, ze aj on by chcel, v konecnom dosledku yb si s atrapila ty, jeho priatelka a z neho by bol hajzel. Neviem co chces ty,ale ak chces vediet co k tebe citi a nie preco s tebou flirtuje-to si myslim, ze ta zaujima viac, tak sa ho an rovinu opytaj. Ak miluje svoju priatelku, tak budes musiet respektovat, ze ty nic viac nebudes a jasne mu dat najavo, ze ty nie si pre neho na flirtovanie, ze si len kamaratka.

sisinka

ved som sa to aj viac krat pytala, ale to dopadlo bud odpovedou typu" a nemozem mat kamaratku??"
alebo odpovedou" tak dobre dam ti pokoj "
ale ide o to , ze nechcem aby mi dal pokoj:-(

mademoiselle

no marissa a ako si to riesila? JA by som tomu mojmu asi dala,a si by u mna skoncil... kamosky moze mat v poho, aj ked trochu ziarlim,ale zase aj ja mam kamosov, sice sa s nimi stretavam za uhorsky rok raz. Ale toto neviem ci by som prekusla, lebo ja mojmu kamaratovi nenapisem nic take, proste normal, aj ked s apozname od detstva

mademoiselle

tak ja by som sa ho na rovinu opytala, ze o co mu ide, preco s tebou flirtuje ked ma priatelku. NEviem ci si chce nieco dokazovat,alebo neviem co,ale od zadanych ruky prec.

marisssa

sisinka--to su celi chlapi!tomu mojmu som nedavno nasla ako pisal jeho kamoske, ako by sa spolu milovali a taaak...:-(