sexualne zneuzivanie?neviem...

Príspevok v téme: sexualne zneuzivanie?neviem...
dospela

ked som bola v obdobi puberty otec za mnou obcas prisiel do izby a obchytkaval ma na prsiach pritlacil ma vahou na postel a bozkaval ma nemohla som sa branit ked som zacala kricat po case odisiel ked mi pomahal pri kupani chytal na intimnych miestach neviem ci ma len umyval alebo bolo za tym viac nepamatam sa viem len ze som potom pri moceni mala bolesti stalo sa to mozno patkrat potom to prestalo je to sexualne zneuzivanie? neviem co si mam mysliet oca mam rada nikdy som mu nerobila ziadne vycitky myslim si ze nevie ze si na to pamatam a ze mi to ublizilo v poslednej dobe sa mi stale opakuje jedna spomienka raz po tom ako ma oco obchytkaval v mojej izbe pamatam sa ako som lezala na zemi a ako v tranze som dvihala hore-dole stolicku...a prisahala som si ze raz budem dost silna a velka na to aby som sa vedela branit...myslite ze ma to mohlo nejako psychicky poznacit alebo len prehanam?

dospela

a dvihala som ju (cvicila som) preto lebo nic ine som v tej chvili nemohla robit ako som sa mala branit??????????mala som 10 rokov v poslednej dobe sa mi stava ze nemozem v noci spat a vidim to zufale bezbranne a hlavne sklamane dievcatko a mam pocit ze sa to nestalo mne ze to je niekto cudzi...

dospela

dvihala som ju rukami ako cinky chcela som byt silna bola som asi trochu v soku cvicila som chcela som sa smiet branit

marisssa

podla mna--- ved ona tu stolicku normalne dvihala hore-dole rukami, pokial som to dobre pochopila, len bola v tej chvili psychicky na dne..urcie nie nejako telepaticky.
znie to vsetko dost neuveritelne, vela veci si tam protireci, ale v tejto dobe je uz aj tak vsetko mozne..
mna raz SKORO znasilnil jeden uchylak a vsetci si mysleli, ze si vymyslam, dokonca moja naj.kamoska:-(
je tazke sa s takymto niecim zdoverit, lebo je mozne, ze vam ani ta najblizsia osoba nebude verit, snazite sa s tym vyrovnat len sam a potom , ked je clovek starsi a uvedomuje si, co sa vlastne stalo, chce konat, no uz je na to neskoro...

qqqqqqq

podla mna a kde pisala, ze ocami dvihala stolicky? Ty si nejak domyslas a prekrucas, citaj este raz...Dvihala ju rukami, neee? Tak nekecaj.

podla mna

podla mna si toto cele dospela vymyslela..
podla mna je to len nejaka pubertacka, mozno este skor pubertiak ktroy sa nudi...lebo som este nevidela niekho kto by po obchytkavani , vedel dvihat ocami stolicky..lebo si povedala ze bude a odrazu to dokaze..nemyslite ze je to blbost ?:))neviem mozno jej krivsim, ale zda sa mi to ako dobre vymyslena hlupost..

qqqqqqq

dospela, chudatko, ano, tvoj otec ta bohuzial sexualne obtazoval, nastastie ta neznasilnil. Preco si to nepovedala mamke? Takych muzov by mali strielat, prepac, ale je to hrozne...