Vadi mi to, ked chodi priatel stale von

mademoiselle

jajs edmikraska, ja som ani nevedela, ze toto robil,ale od kamosa taxikara viem, ze ked ma kolkokrat zaniesol domov ze hned volal dalsej a bral ju von,ako spinavost najväcsieho stupna. Ato sa cudujem kolko som s nim bola. dakujem Bohu ze teraz mam normalneho chlapa.Radsej budem sediet doma na riti ako mat nejakeho hajzla:-)

sedmikraska

No asi ste vy dve chodili s mojim byvalym :D Ten mi dokazal povedat, ze je doma aj ked som mu povedala, ze ho moje kamaratky videli, teraz mi to je strasne smiesne, ked si na to spomeniem, ale zanechalo to vo mne nieco a moj terajsi priatel ma vola detektiv, asi viete preco :( :D

mademoiselle

DESmodka, no ja som niekedy bola vonku nalozena piatky, sviatky, soboty a stredy. Ale odkedy mam mojho drahusika, tak som rada, ekd idem na vikend k nemu a odychnem si od rusneho mesta, ideme na prechadzku do lesa, popozerame zvieratka a mam taky relax. S kamosmi chodim von malokedy,ale to len niekedy na kavu alebo tak. Asi to bude tym, ze vsetci sme porozliezani po vstekych kutoch sveta:-)

DESmodka

mademoiselle, no mi nie som moc na papucovu kulturu... my musime aj medzi kamaratov... vikendy su nato aby sa uzivali.. ale jasne kazdy si uzije tak ako uzna za vhodne... my mame vela kamaratom takze sa aj von tesime, lebo je vzdy sranda... ale samozrejme ze chodime von aj kazdy sam so svojou partiou...

mademoiselle

no DESmodka, to mne pripomina mojho byvaleho, keby si z toho mesta ako ja tak dam krk na to, ze to bol on:-))) Ale to je uz daaaaaaavno:-) Nech s kamosmi ide, ale nesuhlasila by som keby s nimi behal po baroch a diskotekach. My s priatelom nebehame po baroch a disko ani jeden a taky papuckovy zivot nam vyhovuje:-)

DESmodka

ja som vcera stala na stanici a boli tam aj taky dvaja chalani.. jeden volal frajerke domov... ta sa ho asi opytala ze kde je a on jej uplne s vaznym ksichom povedal ze lezi doma na posteli a mysli na nu... este jej na konci hovoru nezadudol pripomenut aby mu napisala ked pojde hajuskat a vyznal jej lasku na celu stanicu...a po tomto hovore nasledoval dalsi hovor nejakej baba aby prisla von ze pojdu na diskoteku a ze by aj vinko mohla priniest.. no akoze mne stacilo...

ludia

ako to myslite s tym ze vam vyhovuje ked ste bez neho chvilku sami? nechapem.

a ak by chodil kazdy piatok, tak by to vadilo aj mne. priatelka je viac ako kamarati. a preto by uz len z jeho zaujmu malo byt to, ze jeden piatok ide s nimi a dalsi s no, alebo zavola aj ju.

moniqa87

no, podla mna by to bolo ok, ak by chodil niekam s tym ze ma konicka, trebars manzel mojej sesternice chodi kazdy piatok opravovat do jednej dielne auta s kamosom, pretoze sa tomu rad venuje, ale ak len chodi do krciem a na diskoteky, tak to je onicom podla mna, a vlastne, preco nejdes s nim ked to to vadi?... ved sa s nim porozpravaj, ked ti to vadi...
a este o to horsie, ked ti to oznami az ten den, zalezio samozrejme od toho aky vztah mate medzi sebou