veľmi vysušené ruky

mirka 23

Balzam na ruky od Zepteru. Obsahuje echinaceu, ktorá navyše aj hojí. Netereba sa krémovať po každom umytí rúk, stačí ráno a večer a ruky sú hydratované a pokožka ako zamat. Stojí 13 eur + z toho ešte zľava.

plazova deka

V tom moze byt cosi pravdy...ja pouzivam tie obycajne, netekute, teraz mam nejake...uhm...neviem ako sa vola ale zacina to na "P" ak sa dobre pamatam...alebo "pro"... Mozno som treskla riadne od veci, ale neviem...je to nieco medove so silnym antibakterialnym ucinkom ci co :-D...
No predtym som mala aj Dove, a to mi vysusovalo este viac :-/...bez kremu na ruky hyniem :-/

plazova deka

Ja napriklad dodrzujem pitny rezim, no tiez mam vysusene ruky...ale najma vtedy ked si ich umyjem mydlom...bez kremu na ruky by som asi umrela. Takze ho nosim vzdy a stale pri sebe. Moja zachrana :-p...a ucinne, bo potom ich uz vysusene nemam, ibaze ak si ich znova namydlim :-p.

neboj sa

A aj pit dost vody. Byvala profesorka pijala tak par deci denne a stale si pocas hodiny kremovala ruky. Povedala, ze ked nasadili pitny rezim, nepotrebuje sa uz natierat. Skus.