nepostavi sa

Príspevok v téme: nepostavi sa
petaaa

ahojte..mame s pratnerom mensi problem..nechodime spolu sice dlho ale vzdy ked sme spolu a uz sa vasnovo bozkavame,je vsetko v poriadku,postavi sa mu penis uplne v pohode,je vzruseny...ale ked sme boli v posteli akosi to z neho opadlo.on sam tomu nerozumie,vraj sa mu to nikdy predtym nestalo.vraj za to ani ja nemozem,ale neviem si to vysvetlit:(pomozte co mam urobit aby som ho dokazala vzrusit,ja uz si neviem pomoct.to ani sex nemozme mat.cim to moze byt?ja ho chcem uspokojit a nejde to:(..dakujem za rady

andy

Ahoj! Neboj sa, ja som mala s frajerom ten istý problém, tak strašne bol "nadržaný", že sa mu nepostavil...Inokedy som sa ho zasa len dotkla a už sa spravil...Bol proste precitlivený, a chcelo to čas, ale neboj sa, veď na to sami prídete...

petrake

To je jednoducho tak niekto ma takyto problem inemu padaju vlasy, niekto je nervak iny az prilisny flegmatik. Kazdy ma nieco...a ten Tvoj ma ani nie problem by som to nazvala ale jednoducho je precitlivejsi a prilis vsetko preziva.
Asi chce aby to bolo dokonale aj pre Teba. Asi Ťa ma velmi rad. A nechce zlyhat. No a tolko nad tym premysla...az zlyha :-) Neber to ako tragediu, hlavne by si ho mala dostat do pohody. Jednoducho to prilis neprezivajte pretoze sa naozaj nic nedeje..asi to uz ani nerozoberajte, lebo tym bude este viac nad tym premyslat. Musite sa uvolnit, trebars nejake vinko alebo len tak sa hladit a pomaly k tomu prispiet. A inak su aj ine a pre mna omnoho dokonalejsie sposoby ako uspokojit zenu. Tak ked jeho vojak nechce posluchat nech sa hra s Tebou. Chlapi inak velmi tazko nesu to ked zlyhaju. Su z toho uplne mimo. Velmi si zakladaju na tom aby boli chlapmi aj ked nam zalezi uplne na inych veciach ako na tvrdom penise :-)) aj ked pocit že muza vzrusujeme je neuveritelny. a ked sa nieco stane tak si myslime ze tomu tak nie je. Niektori chlapi to tak radsej tej zene aj povedia aby nevyzerali oni ze zlyhali, radsej to hodia na niekoho ineho :-) Tvoj priatel sam nechape co sa deje a upokojuje teba. Tak to ma byt. ale teraz Ty musis upokojit jeho. Jednoducho mu povedz ze chlap je ked sa nebude moc pozorovat a hodi to za hlavu. Nech nevyplakava nad tym ze sa toto stalo. Ste este zrejme obaja dost mladi a neskuseni ale mozete si uzit uplne perfektne chvile...:-))

petaaa

dakujem ti za radu,si zlata..len ono akosi ja ani neziadam ten sex,je pravda ze radsej by som sa maznala,i ked som mu prave toto nepovedala,skusim a uvidime..ale urcite je to len tou psyhikou,rozpravali sme sa o tom a on sam tomu nerzumie aj ked som s aho pytala na cim rozmyslal a ci mu nieco nie je,ae vraj nebolo..bol vraj lne rozruseny a nervozny..raz sme uz cosi spolu mali ale to bolo vsetko v poriadku,nebolo to ako naposledy,no uz viackrat som si na nom vsimla ze niekedy z nicho nic uz len tak opadol..a nerozumiem preco..:(..to ma mrzi..dufam,ze to prejde,lebo vazne neviem co si mam o tom mysliet ked sa mu to vraj nikdy predtym nestalo..

petrake

Verím Ti, že si z celého tohto problému celá rozrušená, ale neber to ako Tvoju chybu pretože to tak nie je. Celé je to zrejme na psychike Tvojho priateľa. Jednoducho u mužov to celé funguje inak ako u nás žien. Pravdepodobne patrí medzi tých citlivejších a potom sa to celé premieta aj do Vášho sexuálneho života. A Ty ho nepotrebuješ viac vzrušiť, veď sama píšeš, že keď sa bozkávate je všetko v poriadku, ale keď už ste bližšie, tak sa to stane. Takže má nejaké obavy, prečo sa vtedy v uvodzovkách zľakne. Jednoducho sa už nevie uvoľniť, zasekne sa to. V tomto momente sa snaž netlačiť na pílu ako sa vraví. Keďže je to s najväčšou pravdepodobnosťou psychického charakteru len v psychike sa to dá napraviť. Skús mu napríklad povedať, že sa nechceš milovať len mať nežnosti aj v postielke. Že trebárs nemôžeš práve. Jednoducho aby nemal strach, že sa idete milovať. Aby ostal uvoľnený. Bozkávajte sa a maznajte ale nedovoľ mu dotýkať sa Ťa na intímnych miestach a ani Ty jeho. Neviem síce ako často sa Vám to stalo a či predtým bolo všetko v pohode. Ale vo všeobecnosti platí, že potom treba hlavne k jeho fešákovi pristupovať veľmi citlivo :-) A hlavne mu nehovor ako veľmi by si to chcela a prečo to nejde. Tým by si ho ešte viac zasekla. Určite ho vzrušuješ tým sa netráp. Keby si ho nevzrušovala nebol by s tebou...Hlavne Ty neprepadaj panike, pretože on to vycíti a je ešte horšie. My ženy musíme byť mnohokrát dosť prešpekulované a toto je jedna zo situácii...Hádam sa Vám čoskoro podarí tento "malý" problémik vyriešiť