Už som blízko orgazmu?

Príspevok v téme: Už som blízko orgazmu?
n..

ahojte....mam takýto problem!mam chalana .. je to moj prvy v sexe... a mala som problem s orgazmom ale to chápem bo sa vyvýjam ked mam len 16,.....lenze po pol roku nášho sexualneho života som začinala mat orgazmus ale len pomocou klitorisu.... lenze vag. som este nedosiahla.. a ten klit. dosiahnem malokedy..raz nie raz ano... a teraz ze mylovala som sa s priatelom a uplne to bolo ine.. ako keby mi na nejake vo vagine miesto tlačil a to ma strasne drazdilo ako keby som mala dostat org... kazdu chvilu take som ece nezazila strasne fajnove a myslim ze asi ked budem v tom pokracovat a zistim ako tak dosiahnem vag.... myslite?? ma niekto takéto skusenosti??

pancuska

nemyslim len tuto temu ale vacsina zien dosahuje lahsie klitorialny orgazmus ako vaginal..u mna je to ale naopak..ten klitoralny som este nezazila.pri sikovnom partnerovi nemam s vaginal.org. problem,ale len v urcitych polohach..misionar mojmu telu nic nehovori..skuste to zozadu tak ze budes na styroch..u mna je tato poloha zarucena:)

riulaaa

....aj ja som mala zo zaciatku problem s orgazmom,priatela to mrzelo,potom mi pomohlo ked som mala panvu vysie,napr.vankus pod nou,takto sa priatel dostal do mna hlbsie,dosiahla som taky orgazmus o akom sa mi a ani jemu nesnivalo,vyskusajte to

iris_

no musim priznat, ze mne sa to tiez nepodarilo pri teraz uz byvalom spravit. pred par tyzdnami ani neviem ako ma to napadlo, skusila som to vo vani s prudom vody a take nieco som este nezazila, take uzasne. skoda ze je voda taka draha...

takzetakto

pocujte baby az vam mam poradit...je to cele na vas musite mysliet na to ako vas to vzrusuje ake to je super ako to chcete,podla mna to cele ide z hlavy,ke dniekt pritom rozmysla ze boze ja sa nespravim tak nema sancu...ale tak niesom zaidna hrdinka,ja sa tiez spravim len klit. a stve ma to,aj jeho....caka odomna ze budem striekat a chytim krce ale proste az tak mi to aspon zatial nejde.a hneva ma to ze on nnei spokojny:(....snad vekom sa podari aj vaginalny,som citala:P

liluš

No ja som sa pri sexe ani pri podobnych veciach nikdy nespravila, a velmi ma to trapi. Niekedy uz je mi tak fajn,ale aj tak nic...:(

tilitili

alzirsko - to sa aj mne stavalo, ale cim viac budes mysliet na to, ze sa to nepodari, tym to bude horsie. uvolni sa pri tom a mysli len na to, ako ti bude dobre. mne pomaha, ked mi priatel pri tom rozprava neznosti a povzbudzuje ma, aby som dosiahla vrchol.

alzirsko

aj ja mam strach ze sa nikdy uplne nespravim na mna to akoby zrazu dojde uplne naj pocit hlavne ked som na nom ja ale aj ked je to super nieje to orgazmus,akoby sa to potom hned stratilo...neviem...poznate to??

n..

noo preklep.. stava sa!!!! nik nie je dokonali!! a mysliste ze .. nepatrim medzi tie zeny ktore sa nikdy nespravia pri sexe?? hm dakujem