tampony?

Príspevok v téme: tampony?
zaneta

ahoj,mam 16 a menzes mam uz rok.chcela som ist na vylet s kamosmi na kupalisko tento tyzden na par dni,ale dostala som menstruaciu.este nikdy som nepouzila tampony,myslite,ze je to bezpecne?mam o tom radsej povedat mame alebo si ich mam kupit sama a nic jej o nich nepovedat?nerada by som sa vzdala toho vyletu,hrozne som sa tesila:(prosim poradte,vdaka,zaneta

ZyxerkA

Samozrejme ze je to bezpecne, na to tie tampony su, aby sa s nimi mohlo sportovat, plavat, a robit ine bezne cinnosti =;)

Mas predsa 16, hadam nechce davat tampony kupovat mame, aj vlazky Ti kupuje ona? =;) Kludne si ich kup, a potom jej ich ukaz, alebo ak Ti teda hygienickep otreby kupuje ona, tak ju popros aby Ti ich kupila.

ako napisala Deddy, zo zaciatku mozno budes mat problem spravne ich zaviest, hlavne sa potom uvolni, a kludne pouzi aj nejaky lubrigacny gel, alebo sliny, aby Ti to tam islo lahsie.

Len si potom daj pozor, aby si tampon nemala zavedeny dlhsie ako 6 hodin.. najlepsie je mat ho tam maximalne 4 hodiny, hlavne v lete, alebo teda podla intezity krvacania.

Takze sa nicoho neboj, je to bezpecne, len si poriadne precitaj pribalovy letacik =;)

deddy

tampony mozes pouzit, len mozno zo zaciatku budes mat problem zaviest ho spravne,
a ci to povies mame alebo nie, zalezi na tebe, moja sa to dozvedela ked sme boli v drogerii tak som proste do kosika dala tampony, trocha bola prekvapena ale vsetko v pohode :D lebo ani to ked som 1x dostala kramy nevedela, zalezi na tom ako k sebe mate blizko, ci sa bavite o takych veciach, a podobne