NIECO ZAUJIMAVE, SEXI... checkni :)

Príspevok v téme: NIECO ZAUJIMAVE, SEXI... checkni :)
fjfgggg

taaakze, mam taky problem; sme s priatelom uz dlho, pubertu sme uz prekonali :) nie sme ziadne decka... :) aaa priatel mi dal taku ulohu aby som nieco zaujimave v ramci sexu vymyslela, napr. nejaku fajn polohu, resp.zaujimavu predohru ... taaakze ak mate nejake skusenosti, co sa chalanom paci, alebo co ste uz vyskusali a bolo to skvele, nevahajte a podelte sa o tieto zazitky :)) rada nieco nove vyskusam, co by ma za normalnych okolnosti nenapadlo :) ..takze piiiiste a dakujem :)

dejavuvu

Nastruhaj surove zemiaky anech zavrie oci a obloz ho tym nech hada co to je, heh :DDD
Jaj boze, c , ni3co vynimocne v sexe, stale ide iba o kokot a picu, na tom n8c nove nevymyslis, aj keby ste sa natreli rybacou pomazankou a skocili medzi chrusty uz len moze byt na sexe objavne,

anetka2

ja som napr. za nieco sladke :) sprav nejaku atmosku, hudba sviecky a tak... daj mu napr. pikslu nutely, medu, slahacky (co ti najviac chuti :) )... a nech si to postupne dava vsade tam, kde chce dostat pusu... MNAM!!!

nikavero

a co tak skusit sa milovat na nejakom netradicnom mieste? akoze, toto nie je pre kazdeho, ale taka rychlovka stoji za to, garantujem...;)) a vecer moze este dlho dlho pokracovat doma v postielke:)

katka.gzd

mnoo ok, chcete napady, tak ideme na to...;)

vacsinou predpokladam, ze si vasi chlapi zvykli na druh spodneho pradla co nosite, predohra ma vzdy podobny scenar...sa cuddujem ze vas to same nenapadlo, ale co takto si kupit sexi pancusky, podvazky, popripade podprsenku s korzetikom.....nohavicky nie si vobec nutne...popripade si potom nechajte vyzliect len tie, ostatne (pancusky, podvazky, podprdu...mozno aj boticky na opatku)si nechajte oblecene...on sa z toho zblazni....nepoznam chlapa ktory by nemal rad podvazky...good luck...;o)

123456789

aj ja mam nieco vymysliet...na jeho narodeniny:( ale nic ma nenapada.tiez by som si nejake napady rada precitala

fjfgggg

joj, necem aby ste tu teraz nieco vymyslali, ja len cem co ste vyskusali a bolo to super, ja uz nieco mam, nemusim to pisat, mne ide len o nieco take vynimocne, co by mna nenapadlo a co sa niekomu podarilo vymysliet a realizacia toho bola famozna :)

certica

Mas to vymysliet ty, a nie my :-D :-D :-D. Takze vymyslaj a podel sa s nami, my skritizujeme, resp.pochvalime :-D.