rebricek hodnot(famale)

Príspevok v téme: rebricek hodnot(famale)
ibamuz

nejde tu o zivotnu filozofiu,chcem len vediet vas uprimny nazor na to,ze co je pre vas viac podstatne,dolezitejsie,co davate na prve miesto-podla coho si vyberate partnera...
ja by som aj chcel vediet,vas postoj na moj nazor,ze u vas zien drzia pevne prvu poziciu v tomto rebricku peniaze,a potom s druhym cislom sa bije krasa a intelekt.je asi prirodzene,ze by ste chceli aj ferrari aj Pitta no co keby mal len skodika?radsej auto ci krasu?
dufam ste pochopili:)a dufam ze aj napisete svoj rebricek,-peniaze,krasa alebo IQ...

ibamuz

ja ze patrim medzi bohatych?rozhodne by som na to nevsadzal,keby to bola pravda jak rozpravas!
skuste citat medzi riadkami...
este raz hovorim,ze za peniaze nebudes mat vsetko no bude o problem menej...avsak priznavam,ze hodnoty su nad peniazmi,no aj to,ze sa nimi daju trocha vylepsit...ako si vyllepsim hodnotu zdravia?ako som pisal,tym najlepsim chirurgom,shuste

kikulka

ibamuz...ty chceš asi počuť,že celý život je len o peniazoch,máš asi pocit,že úplne všetko sa dá kúpiť,keď máš peniaze,dosť sa mýliš...ty si asi z tých bohatších,ale inak nie si asi veľmi výnimočný a tak sa chceš ubezpečiť,že peniaze ti postačia k tomu,aby si nejakú ulovil.Nebudem ti hovoriť,že žiadnu na prachy nenabalíš,pretože to nie je pravda,veľa báb je dosť vypočítavých,ale z toho pravá láska nebude,ale neviem,či ju vôbec hľadáš,keď by si chcel podvádzať.

Aria

Ahojte, rada by som sa zapojila. Samozrejme prve co si na muzovi vsimnem je fyzicky vzhlad, tak to uz je. Ale nejde o krasu, ide o pritazlivost. Kto sa zda krasny mne, nemusi sa inej. A pritazlivost spociva vo vela veciach. Co sa tyka penazi, neda sa bez nich zit. Prave preto som vzdy uprednostnovala chlapov, ktori boli tak ako ja, ambiciozni a s chutou za nieco v zivote bojovat a dosiahnut to. Nemusi sa narodit do bohatej rodiny, ani dedit miliony, musi sa len snazit zit a prezit a dosiahnut svoje ciele. Lebo inak to nema zmysel. To je pre mna prvorade. Ak ma muz ambicie, IQ, a chut ist za svojim, tak to je to co ma pritahuje. Aby sme si mohli svoj zivot vybudovat spolu, tak ako chceme a na urovni, aka sa nam podari...

zaja

no tak ja chcem pekneho,bohateho aj inteligentneho aj talentovaneho a aby bol verny a cool a slavny aeste vsetko ostatne pozitivne. Staci ti to?
ty hadam si z tych,ktory chcu aby si ich baby vzali kvoli peniazom pretoze chces byt neverny? akosi nevies co chces alebo chces nasilu pocut to,co ziadna pisat nechce. no jasne,nemusi byt prachaty ale ak ma malo preto,ze je lenivy,tak to je ine. takeho nechcem. ak je sikovny tak casom a podporou a usmernenim ci motivaciou manzelky sa zo zlepsi xi xi xi.

katika88

Ibamuz tym ze si napisal ze pekna zena je neverna a verna skareda, si mnohe z nas urazil!Ja si myslim ze pekna som dost a neverna by som nikdy nebola takze tak.Ide tu o povahu a nie kto ako vyzera, si myslis ze skareda ti neverna byt nemoze?Ta ked veris takym hlupostiam tak prepac ale asi si trocha blazon.

ibamuz

preco sa zalozili ine temy?
ten dovod je moj problem...preto som chcel radu od vas...nezalozil som ju len kvoli tomu aby som si mal s kym pisat,jak si asi myslis,lebo neviem co tym sledujes...:/
ked to nie je dostacujuca odpoved tak si este raz precitaj uvod do temy...
(?)

ibamuz

no ako vidim vela sa mozem naucit:)chcel by som odpovedat na kazdu peknu myslienku,takze sa dufam najdete...tak najprv by som oponaval tomu,ze ti co maju vela chcu mat este viac,je to dost zaskatulkovane a ja mozem povedat,ze tiez by som chcel mat vela(na ucte)ty nie?tiez by som chcel kupit detom,to co im vidim na ociach( kúpit aspon male stastie) dopriat si najlepsich chirurgov(kupit si lepsie zdravie)...co predstavuje to malo,co maju ty co nemaju vela?asi si mozno viac cenia tie darceky,alebo tu ktoru starostlivost,no ja by som to obetoval,za ten plač, ktory by bol potom....oplati sa teda mat radost z malickosti ked nemusi byt plac pre ne?..hm?
a ze co by som si vybral ja?ci teraz peknu Veresovu,alebo potom trpku neveru?najprv ju a potom jej peniaze zo zmluvy:)ako hovori prislovie:kto ma peknu,ma nevernu,kto ma vernu ma skaredu a kto hovori ze ma oboje tak je blazon...vyberam si prve ci druhe?dufam budem blaznom.
dobra poznamka bola aj ta,ze tu ti co vacsinou iba kupuju nie su...bolo by fajn pocut aky je ich zivot...a mimochodom nemyslite si,ze sa da kupit vsetko?ja som toho nazoru ze sa da nekupit len malo a to tak malo,ze je to takmer vsetko...hm?
vsetko sa toči okolo penaazi,a take hodnoty jak priatel co pocuva a rozumie,nebodaj pomoze je,...jak sa to povie?na nezaplatenie?tak co je pre vas lepsie,mat celkom bohateho no nie uplne mileho,chapaveho a inteligentneho alebo uplne chudobneho no celkom mileho,chapaveho a inteligentneho....aj ked ste to uz v tom zmysle pisali teraz je na vyber myslim presny stred medzi vasimi princami...
a pardon za interpunkcne znamienka...:)

babenka

ibamuž,myslis,ze tie, ktore uprednostnuju peniaze budu pisat do tohto fora? Nie su take teraz nahodou niekde v nobl restike a popijaju najdrahsie vinecko s nejakym nabalenym?

kikulka

myslím,že každá z nás vie,že iba z lásky sa žiť nedá,ale treba si uvedomiť,že peniaze tiež nie sú všetko...radšej budem mať pri sebe milého,cháoavého,inteligentného muža aj keď s trochou peňazí,ako namysleného zbohatlíka,ktorý mi bedu dávať najavo,že om je ten,čo si môže všetko dovoliť.A lásku si za peniaze nekúpiš,možno "lásku" na 1 noc,alebo babu,ktorá ide po peniazoch...ale môžem hovoriť z vlastného skúmania okolia,že tí,čo majú málo,sa dokážu tešiť aj z toho mála, a naopak,tí,čo majú veľa,chcú mať stále viac,ženú sa len za peniazmi a láska je niekde na vedľajšej koľaji,ja takto život prežiť nechcem.