MUDr. Ľubica Bognárová Topoľčany - gynekologička

Príspevok v téme: MUDr. Ľubica Bognárová Topoľčany - gynekologička
jancecka

Ahojte všetkým, potrebovala by som zohnať telefonický kontakt na túto lekárku, ale nedarí sa mi ho na nete zohnať, aj na informácie som volala a nič. Nemajú ho. Možno tu nájdem nejakú jej pacientku a rada mi ho poskytne. CHcela by som sa dať preložiť k nej, lebo som počula len dobré veci. Ale ak viete niečo zlé,alebo aj dobré, môžete mi napísať. Budem vám vďačná

jaja

ahoj jancecka prepac ze sa miesam do debaty, ale ak s amozem spytat:ked si chcela prestupit od pospisilovej bola si si u nej pre kartu? a bognarova ta vzala? bo aj ja chodim k pospisilovej, a vobec nesom s nou spokojna,vela krat som koli nej prechodila zapaly a tak a ked sa jej zdalo ze som tehotna prve so sa ma opytala bolo ci chcem vypisat papier na potrat a to som este ani vysetrena nebola,a nechcem strasit ale ked som u nej bola kedysi s bolestami,dobre vedela ze som este panna a strcila do mna ruky, takze panna som uz zrazu nebola:-( a uz tam necem chodit.

jancecka

ďakujem ti moc majkabe, škoda že som sem nemrkla skôr, už som sa nedovolala ale zajtra skúsim,

ja chodím k pospíšilovej, ale poviem pravdu, ešte som u nej na prehliadke nebola, teda na začiatku ako som sa k nej nahlásila, tak mi spravila vstupnú prehliadku ale moc sa vo mne nečičrala keďže som bola panna. Ale počujem z okolia len zlé veci na ňu, sestre privodila zápal, kamoške potrat, vraj je otrasná a nebudem to riskovať.

majkabe

ahoj jancecka, tu je kontakt na MUDr.Ľubicu Bognárovú 038/5363977, ja som jej pacientka a som s ňou veľmi spokojná, vrelo ti ju odporúčam.

jaja

ahoj jancecka , odpoved na tvoju otazku nepoznam ale aj man y zaujimala tiez som o nej pocula dobre veci a chcem sa k nej prelozit, bo moja gynekologicka ma uz sere mam pocit ze kasle na robotu, teda mozno je to len pocit ale nieje dobry..ak yb si zistila na nu ten kontakt prosim daj vediet dakujem

jancecka

ja som sa potešila že odpoveď, katka ja nepoznám odpoved na tvoje problémy, ale určite sa niekto nájde čo ti poradí,myslím že efektívnejšie by bolo založiť si tému s názvom tomu patriacim, lebo sem nepríde pozrieť veľa ľudí

Katka25

Dobry den, zaciatkom aprila som ochorela mala som horucku, hrdlo ma bolelo, mandle, ucho brala som antibiotika najprv zinat,nato tyzden zas som ochorela brala som ant. amoksiklav, nato este som ochorela a brala som ant. sumamed. A od aprila som zacala mat problemi s menstruaciou - cca. kazdy druhy tyzden dostavam, mam slabe krvacanie. Mam aj nizky tlak 85/65. Prosim o radu. Dakujem pekne.S pozdravom