Čo mám robiť ???

Príspevok v téme: Čo mám robiť ???
mimi :(

Čo mám robiť, keď som otehotnela, som v 7. týždni tehotenstva a presne vtedy som sa rozisla s partnerom a vratila som sa k povodnemu, ako co najskor zistim koho to je dieta??? A ako zistim, ci lieky na chudnutie, ktore som doteraz brala neuskodili mojmu babatku? Velmi sa vsetkeho bojim a neviem co mam robit, poradi mi prosim niekto?

mimi :(

jjjjjjjjjjjj mmm, Ty mas asi s takymito vecami skusenosti!!! Dost ma sklamalo toto forum Tvojou spravou... som si myslela, ze su tu len ludia, ktory vedia cloveka podrzat a poradit mu... asi si vynimka!!! Nie som blba, ze by som to spravila neschval a, ze by som spala s hocikym... teraz mi to vazne pomaha, ked sem niekto da takyto prispevok... Niektory ludia nevedia co maju kedy povedat (resp. napisat) a Ty patris asi medzi nich a si umiestneny hned na poprednom mieste!!! Ale dakujem ludom, ktory ma za to neodsudzuju... kazdy spravi v zivote chybu, a ja som na tu chybu dostatocne aj doplatila, hlavne tym, ze som prisla o to najkrajsie co som mohla v mojom zivote mat :(

jjjjjjjjjjjj

Drzim palce. Ale spat s muzmi zaradom bez kondomu, to dufaj, ze si nic nechytila okrem bastarda, hlavne, ked obaja ste vystriedaku partnerov, trochu mozgu by nezaskodilo...Mali ste sa dat predtym vysetrit, nemal to do teba nagulovat...Tak dufam, ze pojdete na testy...

mimi :(

Bohuzial uz sa to nevyvija nijak :( Je mi dost tazko pisat o tom ked sa mi kotulaju slzy po licach, ale babatko uz nemam :(:(:( Neviem o tom viac rozpravat :( Prepacte... teraz som na tom dost zle psychicky :(:(:(

mimi :(

Ahojte :) Tak uz som naspat z nemocnice :( nemam moc dobru spravu :(, je to zle ze som krvacala, ale musim ist este raz, ak by sa to zhorsilo aj teraz tak mam zavolat zachranku ihned :( Ale babatko mi zije :):):) Jedina pozitivna sprava, ale nie je to moc dobre pre mna, aj ked neviem vlastne preco :( Nejaka otravu krvi mozem dostat, alebo nieco take :( No drzte mi kazdopadne palceky :) Nech sa mame dobre obaja :(