Prosim o radu........

Príspevok v téme: Prosim o radu........
karin1980

Ahojte, pisem sem, lebo je vas tu strasne vela ludi, medzi ktorymi sa mozno najde osoba, ktora by mi vedela poradit. Ide o mna a moju rodinu. Od isteho casu sa stale nieco zleho stane mojej najblizsej rodine. Zo zaciatku som to brala ako nahodu. Ale uz to ako nahodu nevidim. Mozno ste poculi velakrat o tom, ze ked vas clovek velmi nenavidi, moze sa vam alebo vasej rodine nieco stat. Myslim ze to je aj moj pripad. Nenavidi ma jedna osoba, ktora by ma uz svojim pohladom zabila keby mohla. Taku nenavist som este nevidela ani nezazila. Som si skoro 100% ista, ze ta energia sa prenasa na mna a moju rodinu. Potrebujem radu v tom, ci niekto z vas nevie o nejakom sposobe ako sa chranit proti zlym energiam. Budem velmi vdacna za vase rady.

lucia1987

ahoj potrebovala by som pomoct. doktorka mi povedala že mam vysoku hladinu testosteronu a že to sposobuje že nedokažem otehotniet.už som uživala aj antikoncepciu na zniženie hormonu ale nepomohlo dokonca sa mi rapidne navyšil a teraz mam problem aj s menštruaciou ktoru som už 3 mesiace nemala.Lekarka mi povedala o volakej kure antibiotikami na 3 mesiace. Neviete mi prosim vas o nej niečo viac povedat?? netušim či to nemože ešte viac poškodit vaječniky ako mam teraz.prosim pomožte mi už neviem čo si mam mysliet.