Kuceravy vlasy

ivanecka

Inak a este to som chcela, ze mne pomaha jedine L´Oreal. Drahy, ale dobry. No ale tiez nie vsetko tejto znacky zo salonov. Tato znacka sa da zakupit - hlavne lacnejsie a s vysokym ucinkom - aj v Tescu nasom oblubenom :) - za par korun. Je v zltom obale. Sampon, kondicioner aj vyzivujuci balzam pre suche a lamave vlasy. Je to odskusane a je to super. No a pre tych narocnejsich potom odporucam tu istu znacku, ale v kadernickom salone.

ivanecka

Ja mam tiez hyperkucerave vlasy - doslova hrivu, ktora sa bez upravy a pomocnych "veciciek" - masiek, kondicionerov a olejcekov - stava neovladatelnou hrcou krepovytych az dredovitych tvarov. Ale dajak to zvladame a tiez to kazdy chvali, ale nevie co to je rozcesavat to mokre, nad vanou asi tak 15 minut cisteho casu. ( Samozrejme, ked to chce poriadne vycesat).

jancecka

ingrida, viem o čom hovoríš, myslím o zmestení sa hlavy do zrkadla :D v zásade umývam vlasy ráno :D ale chcela by som rovné, no čo už

tangotiago

ja mam kucerave vlasy a som rada, pacia sa mi a kazdy mi ich chvali ze ake ich mam pekne:)) Treba sa o ne dobre starat aby neboli suche a lamave, pouzivat regeneracne masky, olejceky, treba sa poradis aj s dobrou kadernickou ako sa o ne starat..

ingrida

Ahojte, ja mám tiež kučeravé vlasy. Používam šampon aj kondicionér na kučeravé vlasy od Oriflamu a plus penové tužidlo od Oriflamu. Myslím, že to tužidlo robí zázraky :) Každý kto má kučery, tak isto vie, že vlasy sú suché a dosť namáhavé. Preto by som sa chcela spýtať, ako sa o ne staráte, aké masky používate atd. Čo vám zvýrazní kučery a aby boli kučery ozaj kučerami a nie haki-baki három :) Inak tiež nemám problém, jedine s tým, že nemôžem si umývať vlasy večer a ísť čo len s vlhkými spať...dôvod - ráno sa moja hlava nezmestí do zrkadla :) Kto vie, nech poradí, budem rada...díky moc...

ssia

ja sa nadherne vlasy...kazdy den ine a to len vdaka tomu ze ich mam rovne, vlnite aj kucerave zaroven, a mam ich na pocudovanie rada...ved mam kazdy den novy uces a to sa ani nemusim cesat...

claudia

tiez mam kucerave vlasy a ked som bola mladsia, doslova som ich nenavidela, ale dnes nedam na ne dopustit a nemenila by som ich za nic na svete...ako pise kajka, sice mozem na moderne kratke strihy zabudnut, ale mne sa moje vlnite dlhe blond vlasy pacia a pozitivne ohlasy mam i zo svojho okolia (chlapom sa pacia a zeny mi ich zavidia), aspon som odlisna...rovne by som brala jedine, ak by mali byt huste, tazke a padave

kajka

No, ja kucerave vlasy mam..ziadna vyhra. take ze mat nejaky trendy uces nehrozi, lebo ked si ich podstrihnem o centimeter tak sa este viac skuceravia ze vyskocia o tri. co by som ja dala za rovne vlasy..asi kezdy chceme nieco co nemame.pouzivala som urcitu dobu aj pripravky na vyrovnanie, ale marne