Piercing v pupku

Lilusiatecko

Mam pierc v pupku 10 dni...umyvam antibakt. mydlom Protex a 4 krat denne striekam 3%peroxidom. Nehnisa, neboli, nic. :) a hlavne to bude tym, ze mam titanovy pierc ;-))) piercery neodporucaju chir. ocel, striebro a pod. do cerstvej rany, a ten kto tak robi, robi velku chybu. Takze spoliehajte na titan a peroxid, ale NIE VIAC AKO 3%! a k tomu alkoholu a alpe... ma to moc percent a velmi to vysusuje, preto sa to nema robit.

liliiiiiiiii

aojte.. mam piercing v pupku uz asi tristvrte roka,,,a to s hojenim bolo take vselijake.. aj hnisal aj ..take chrasticky som tam mala.. a dokonca cez lente pradzniny som ho mala zahojeny uplne ale potom neviem preco zase zacal hnisat :( a a sa mi ta kozticka po dktorou je vlasne tycka zmensovala a teraz je len tak asi 3 mm prosete zachvilku sa pretrhne a vypadne mi :( som z oh stranse smutna bo piercing sa mi horzne paci :// a ma to riande boli vaa :(( cele bbrucho a taka le ja ho von neceeeeeeem :((((((

Laruška

matuskaaaaaa: Ahooj..počuj aj ja mam alergiu na kovy..a dala som si pierc...už ho mám pol roka....ale nič sa take moc nedeje...skus si ho dať..a ked to budeš mať moc zle...možeš si vymeniť kovovu tyč za umelu..vobec to nevidno..a alergia sa na tom neprjavi

matuskaaaaaa

no cawte ja si chcem dat piersing do brucha..ale ja mam alergiu na kovi...nwm co je na tom pravdy ale ze ked mas alergiu tak ti moze zhnisat cele to miesto kde ho mas....a ake je to antibakterialne mydlo?? to je akoze betadin...?? lebo to je antibakterialne mydlo...a moj dedo tvrdi ze staci tam dat alkohol tento prestipe zabije bakteriky...a je to v pohode...tak to robila aj moja sestra a je to ok..tak myslite ze staci len alkohol?

NaTuShQa

Ahojte!chcem si dat piercing do pupku a chcem sa vas spýtat ci sa hnisaniu neda vyhnút .aa cim by som si ho mala cistit ??mozte mi napisat aj na mail dakujem .

Laruška

Ahoj baby...Ja mám piercing v pupku asi 5 mesiacov..a celkovo ešte nie je zahojený...ale ja riskujem..lebo som alergicka na kovy..ani neušnice nemožem mať...a skusila som pierc...takže..nehnisa ani neje červeny...iba pri tej dierke hore to mam trošku červené..je to normálne??...piercer mi hovoril že ked to bude velmi zle...mam si dať miesto kovovej "tyče" takú umelú...má takú tu niekto?...dik

2nektarinka2

zlata ancurQaaa u kazdeho je to individualne ale zda sa mi hlupe chvastat sa po 2tyzdnoch piersingu ze mi to nehnisa.... cmuQeeesss

AncurQaaa

no moja zlatá "2nektarinka2" aj moja kamoška si nič iné nedávala iba anti. a mydlo a ma ho už 2roky a nehisal jej ani raz tak nevem o čo ti kráča moja premúúúdrenááá ha

2nektarinka2

no mila ancurQaaa to som si aj ja myslela ze za dva tyzdne ked sa nic nedialo ze ho mam zahojeny..neboj sa hnisat ti moze zacat aj za mesiac aj za dva..tak nemusis byt hned premudrelaaaaaa..... cmuQQ

Janis

ja mam piercing od 3.8. uz je zahojeny... teraz zhanam daky novy... len na nete all drahe..:/ umyvala som si ho 2 krat denne s antibakterialnym mydlom a potom postriekala pripravkom na piecingy cca mesiac a pol... vse ako ma byt... nehnisa, neboli...:)