Piercing v pupku

Janqa555

Ahojte ja som si dala piercing do pupka v maji minuleho roku..na zaciatku velmi hnisal,ale ked som isla na dovolenku k moru tak sa mi behom tyzdna krasne zahoji a doteraz s nim nemam ziadne problemy... morska slana voda je najlepsi liek na najrychlejsie zahojenie...

piersingček

Janey - ja by som to skusila, ale skus si dať plastový. ja mam tiež a pohoda! telo s plastom nema problem.

piersingček

ja už ho mam tiež asi 4 mesiace. nebolí, ale tiež okolo hornej dierky červene. ak hnisá, treba robiť slané obklady. deci vody + kávová lyžička soly. nevykrucať to, nechytať špinavými rukami. čistiť aspon 3x denne borovou vodou (stoji okolo 1 €). hlavne žiadnym alkoholom - ten vysušuje ! časom stačí čistit len raz..

RomušQa

chcém sa opýtat´ že či pircing v pupku bolí a od kolkých rokov je najlepšie si ho dát´ ....a čo trebá robít´ pre to aby
s ním neboli problémi ..neviem sa rozhodnút´ či ánno alebo nie....plss píšte na pokeci romulka12

petkaaaaaa

hm tak ja som si dala pierc do pupka pred 7 mesiacmi prvy mesiac sa kraasne hojil a potom zrazu nastal zlom a vyzeral neprijemne a stale sa to tak striedalo ze raz dobre raz zle teraz ho mam vnutry tej dierky zahojeny aj spodnu dierku mam peknu len okolo tej vrchnej to je obcas este take zacervenane a nie uplne zahojene ,,,ale neboli to je hlavne :D

kaatrenn

cuuste,
ja mám piercing teraz tretí deň, je to v pohodičke, keď sa o to starate a dodržiavate všetky pokyny tak to bude v poho...prepichnutie pupku vobec nebolelo, iba trošku zaštipalo. Ja si piercing čistím morskou soľou 3 krát denne. ak by ste mali otazky napiste mi na pokec na kaatrenn

Janey

Zdravím,
ja som mala piercing približne 4 mesiace, ale koža sa postupne stenšovala a nakoniec som si ho vybrala. Chcem sa opýtať či má význam si ho dávať druhýkrát keďže ten prvý mi telo neprijalo.

xxxxxxxxx

ahojte mam piercing v pupku
3 tyzdne a zacal mi vyrastat ??... mam si ho dat aj druhy krat ??? je nieco na to aby mi to newyrastalo????

PatushQa

ahoj prosim vas poradte mi mama mi dovoila dat si piercing do brucha pojde aj smnou ae pocula som ze to moze poskodit plosdnost a mozem sa stat neplodna je to pravda? strasne sa teraz bojim a newm co si mam vibrat ci si ho mam dat abo nie.. :( prosim piste mi na meyl prosim prosim

patusha534@azet.sk