Nestastie na chalanov,Skoro ziadne kamosky a potenie = ja..

Príspevok v téme: Nestastie na chalanov,Skoro ziadne kamosky a potenie = ja..
janusik77

mam 14 rokov..zatial co som chcela chalanov tak ma ziadny nechcel odbili ma.:(...ti co chceli mna..to boli strasne ksixty ....tych som nechcela ja tak som stale sama..preco niektore baby maju takych krasnych chalanov...dobre viem mozno su krajsie ako ja..ale ja tiez niesom najskaredsia a ked to nikomu poviem ze som stale bola sama..tak mi ani verit nechcu:(... a niektore tie baby su aj dost skarede a maju takych peknych chalanov:(..preco je to tak?.. dalej nemam skoro ziadne kamosky..akoze mam par kamaratov s ktorymi idem von alebo tak..ale chybaju mi ludia ktrych by som poznala....ked sa o niekom v meste hovorim tak ja nemam patuchy ze kto to je.:(..ako sa mam dost medzi ludi tak aby som ich vela poznala..co mam pre to robit?.. hocikto niekde ide a tam sa zoznami len ja ...asi newem ako na to..a v poslednom rade ma stve to ze sa nadmerne potim v podpazusi...NESMRDIM..!!len to vidno...mam doma kopu krasnych 3ciek farebnych ani ich nosit nemozem lebo to vsetko vidno..da sa stym nieco robit?...nejak to obmedzit..pouzivat rexonu....vdaka nej nesmrdim ale potim sa stale rovnako...pomoc.;(asi som troska

livka

nemaj strach ja ma 15 a mam ten isty problem,neboj mna chcu tiez take padavky ze hroza a ty pekny sa ani neobzru ,no co mam robit!kaslem na nich a uzivam si zivot!pri cokolade:D

am_erika

Ahoj Janusik,nezufaj, mozno sa Ti teraz zda ze je to koniec sveta, a ze uz lepsie nebude ale na kazdy problem existuje riesenie! Viem co myslis tym ked hovoris ze pekny chlapci maju nie prilis pohladne dievcata a pravdu povediac toto som doteraz nepochopila ani ja(a to uz mam o par rockov viac ako ty)! Ale poviem Ti jedno:nejde o to ziskat si chlapca nejakym lahkym spravanim atd, co neskor lutujeme. Pravdou je ze v mladosti chalani chcu prave taketo baby, v dospelosti prave tie "nie najkrajsie" ktore mozu ponuknut ovela viac ako tie prve(to zistis neskor:-) Urcite chces mat nejakeho priatela, ale vsetko ma svoj cas, a pride aj ten tvoj spravny cas a spravny chlapec:))).... "radsej ziadny chlap ako zly chlap" sa hovori...
Co sa tyka potenia,ako ewka povedala,a ja z vlastnej skusenosti mozem potvrdit kup si Driclor-je fakt ucinny. Dufam ze tento problem Driclor odstrani, kamosky a chlapci tiez casom pridu, maj sa pekne prajem Ti vela stastia...papa

ewka

baby na potenie si kupte v lekarni driclor stoji okolo 200 sk ale je to zazrak fakt to vyskusajte je uplne super a pomaha vela ludom :)aj mne

be happy

Janusik, preboha! Ved mas iba 14 rokov...co ty chces uz ohladom chlapcov! Uz neblazni...priatel sa s nimi, to ano, ale naco uz rozmyslas nad tym ze ta ziadny nechce? Inak moja...to tak chodi...pretoze to ni je len o krase...ale nepytaj sa ma o com...lebo obcas ani ta povaha nehra...Aj ja sama vidavam obcas pariky, ze zlaty chlapec, doslova zlaty, a taha za sebou taku atrapu, ze si ideme ocit vyocit :-p...Proste ja neviem...ani su dobre v posteli :-D.
Ale ty mas iba 14!!! Tvoj cas este len pride...nikam sa neponahlaj...bav sa s chalanmi, o to lahsie to bude neskor, kamos sa s nimi, lebo su fajn, ale nic viac zatial podla mna nechci...a netrap sa nad tym...
Kamaratky si urcite najdes viac aj na strednej az pojdes :-). Ak si prebehnes tunajsie fora, tak zistis ze je kopec ludi, ktori maju pocit ze maju nedostatok kamaratok, ja tiez...myslim ze viaceri.
To potenie, neviem, lebo tym trpim tiez! Najma na jar a na jesen, zaujimave! Su tricka, ktore si dam a uz sa v nich potim...Velmi si musim vyberat co si dam na seba, preto mam najradsej ohladom tohto leto a zimu...ked mam bezrukavove tak to je fajn...ale ked mam nieco tesnejsie, tak mi to vadi ze sa to na mna lepi (na ruky pozdlz, fuj, este aj ked je to povolnejsie...)