môžem byť v tom?

monicka2509

a my do teba vidime?preco si neurobis test alebo neides ku gynekologovi,kocky ja vas nechapem,naco vypisujes na fora,ked aj tak my to nezhodnotime lebo do teba nevidime

fdgtrh

prosim ta niekto netrep kazdy to som este nepocula zeby niekto otehotnel z niakych kvapiek dobra blbost aj gynekolog ti povi ze to hovno obsahuje!!z toho asi len tazko decko urobis!!.. aj keby to niaku tu posran smermiu obsahovala urcite nic neoplodni!!poniektori si myslite ze je vzdy take lahke splodit decko ci co ?len aby ste sa nedivili neskor ked sa oto budete pokusat kolko vam to bude trvat..potom si poviete ze ste kludne mohli sukat aj rok bez ochrany a decko by ste nemali..ale tak decka hovno chapu..netrtkajte radcej ked neviete

niekto

ikkkkkkkk moze lebo tkzvn kvapky lasky ktore sa uvolnuju pocas pohlavneho styku mozu obsahovat spermie preto sa treba chranit...

ten vytok ti neporadim ak to neprejde chod radsej k lekarovi

hmm...

a co takto nesexovat, ked mam este len 15 a neviem sa spravat aspon trochu zodpovedne??! ... ktovie aku pliagu si dostala...hmm... toho by som sa skor bala, ked mas divny vytok...

ikkkkkkkk

NIE NEMOZES BYT TEHOTNA AK SA NEUROBIL !!!jaj deti to je neskutocne s tymito otazkami kto to ma citat dokola stale preberte sa uz a ked xcete trtkat tak sa chrante a nevypisujte tu potom kraviny jaj boze a aj tak sex neni pre deti jak ste vy !

cloviecik88

ano, mozes byt tehotna. do 72 hodin sa da zakupit tableta, ktora sa konzumuje po oplodneni. Nemusi vsak zaucinkovat, ak uz prebehla nidacia vajicka.