Masáže v Košiciach

Filip377

odporučam vždy si spraviť prehlad masáži resp masážnych salonov prípadne nájsť niekoho kto to už spravil za Vás :D zdravie.zariadim.sk

Lucia230

Pre tych co hladaju vybornu masaz,najma zdravotna a sportova masaz, za neuveritelnu cenu mozem odporucat Masazny Salon Jack v Kosiciach na Bauerovej 2. Pan je prijemny, casovo flexibilny, ma zlate ruky a pomohol mi s bolestami chrbta viac ako v nemocnici.

iochanka

Ponúkam relaxačnú/tonizačnú/športovú/biodynamickú-čakrovú masáž v kombinácii s aromaterapeutickými olejmi.(prípadne tlakovú masáž cez oblečenie) Prepájam techniky hawajskej masáže MA-URI, s mäkkými technikami, klasickou masážou a reflexológiou celého tela. Príďte sa presvedčiť o kvalite a doprajte svojej duši a telu relaxáciu, pokoj a šťastie aj v letných dňoch. Teším sa na Vás v štúdiu Body & Soul na Bočnej 6, v Košiciach. 0903 54 1111 Johanka. ***AKCIA: V našom štúdiu si máte možnosť uplatniť aj "Právo Prvej Masáže" v cene 10€/1hod.

iochanka

Ponúkam relaxačnú/tonizačnú/športovú/biodynamickú-čakrovú masáž v kombinácii s aromaterapeutickými olejmi.(prípadne tlakovú masáž cez oblečenie) Prepájam techniky hawajskej masáže MA-URI, s mäkkými technikami, klasickou masážou a reflexológiou celého tela. Príďte sa presvedčiť o kvalite a doprajte svojej duši a telu relaxáciu, pokoj a šťastie aj v letných dňoch. Teším sa na Vás v štúdiu Body & Soul na Bočnej 6, v Košiciach. 0903 54 1111 Johanka