otehotnenie

Príspevok v téme: otehotnenie
yxcvbnm

ahoj, mam otazku, mal som s mojou priatelkou pohlavny styk, berie antikoncepciu ale v tom odbdobi brala antibiotika ale pri styku sme pouzivali prezervativ, ak by z neho nieco uniklo je tam moznost otehotnenia? asi dva tyzdne nato ma priznaky prechladnutia... chodi mocit, ale moze to byt sposobene tym ze den pred tym prechladla nakolko je to dost mozne. prosim o radu ci to moze byt priznak tehotenstva a ci moze za takejto podmienky otehotniet

dilota

pochybujem ze by mohla ostat tehotna. A kondom sa roztrhol? Podla mna zbytocna panika. Pockaj kym nedostane menzes az potom to ries, lebo sa zblaznis :-)

nathalia123

To by teda bola velka nahoda a velka smola (stastie-neviem?).. Ak si chcete byt na 100% isti, urobte si test, ale podla mojho nazoru tehotna urcite nie je. zatial pa

yxcvbnm

a este nieco to mocenie ma asi jeden den a iba cca pol dna ju nutkalo mocit atd teraz ju to skoro prechadza a ma aj bolesti v krizoch ako od prechladnutia

fidka

určite otehotnieť mohla..antibiotika znižujú účinnosť antikoncepcie...mala navšíviť gynekológa..keď často močí..a píšeš, že je asi prechladená..ale časté močenie môže byť aj príznakom tehotenstva...skúste tehoten.test vysokocitlivý...alebo toho gynekológa..pa