Problém pri in-line korčulovaní

Príspevok v téme: Problém pri in-line korčulovaní
bibi

Ahojte! Mam taky maly problem pri korculovani, teda skor po nom... Korcule som dostala cca pred 2 tyzdnami (vtedy som na korculiach stala prvykrat). Pocas jazdy je vsetko v pohode, niekedy sice spadnem, ale stava sa to kazdemu, takze to ma vobec netrapi. Problem vsak nastane po tom, co si korcule vyzujem po dlhsej jazde (trebars 2-hodinovej) - citim taky neprijemny pocit, niekedy az bolest vo vnutornej strane clenkov, kt. po polhodinke chodenia prestane... Je to normalne alebo robim chybu niekde ja? Pri jazdeni, v sposobe zapinania korculi alebo este niekde inde? Vopred vdaka za rady, trapi ma to, lebo si nechcem sposobit tazkosti nejakou vlastnou chybou...

tinusska

ahojte,
s priatelom sa chystame kupit korcule. vlastne, vobec sa nevieme korculovat, takze zaciatocnici. problem je v tom, ze sa bojime, ze ked pojdeme niekam do obchodu, ze nas predavac okyda, len aby predal. mozte nam poradit aj z vlastnej skusenosti nieco konkretne, s cim ste nemali ani problem, ked ste potrebovali kupit nahradne kolieska, a tak? znacky, kt. tu odporucate som uz nasla.... ale najake konkretne by boli fajn... nakupovat ich budeme v ba - bud v gigasporte, alebo exi-sporte.

mirka 23

No teraz súhlasím s Barbinkou, Rocesy, Rollerblady sú super. Fily sú taká stredná trieda. Už keď si kupujem korčule, tak poriadne. Potom tu vypisujete, že vás bolia nohy.

barbinka

ja20: máš pocit, že keď chce človek niekomu poradiť, že to je rýpanie? tak to si potom troška mimo. korčuľujem už 12 rokov, tak zrejme aj nejaké poznatky mám. tak som si dovolila poradiť ľuďom akým smerom sa majú uberať. a samozrejme, že nie každý má peniaze na drahé korčule (aj keď si nemyslím, že sú také drahé)a je mi jasné, že bežnému užívateľovi fily musia stačiť.

ja20

zasa si barbinka potrebovala rypnut. aj ja mam nove korcule a FILY a su super. urcene pre narocnych no pritom financne nenarocne. uvedom si ze nie kazdy ma rovnake naroky alebo potreby, ludia su rozdielni rovnako ako ich poziadavky.co na tom ze mas rocesy, tie by som si zasa nekupila ani za svet ja, .....

barbinka

ja radím všetkým, čo idú kupovať korčule to, čo asssaye. jedine rocesy, alebo rollerblady. a kto chce agresívne, tak K2. ostatné značky by som si na nohu nedala. to nie sú podľa mňa kvalitné korčule. troška si priplatíte, ale aspoň viete za čo.

asssaye

Najskor to bude nekvalitnou topankou... Skus si kupit ( financne narocne ) Rollerblady alebo ROcesy, s nimi mam dobre skusenosti, vzhladom na to, ze si na korculiach 2 hod denne, musi byt ta topanka pevna a kvalitna!

bibi

Ahaa... tak ja som sa teraz korculovaniu zacala venovat trochu aktivnejsie - korculujem skoro kazdy vecer... ak je dobre pocasie a nemam nejaky extra program... snazim sa stale zlepsovat...

cicimon97

no nie som velky sportovec, tohto roku sme boli asi len 3x, teraz 2 vikendy po sebe...ale ono tie nohy bolia len zo zaziatku, tak po 5 min je to ok