Hanba!

susulka

mozem sa spytat ci je neaky rozdiel ked mate sex s chalanom ktory ma obriezku a ktory nema?? je to lepsie ked ma ako nema??

scarlettkaa

vobec to neni hamba a aj my je tych tvojich
akoze "kamaratov" kvoli ich debilite luto(aj ked si lútost nezasluzia)

laki

dakujem.. troska ste ma povzbudili
uz sa necitim byt tak strasne iny ale urcite to nikomu nebudem teraz vesat na nos

nebojaj

Laki, to nie je nič, začo by si sa mal hanbiť- je to úplne prirodzené. S obriezkou neprišli židia, používali ju rôzne kultúry ako ochranu pred infekciami, kedže nemali príslušné hygienické podmienky. Dnes je obriezka symbolom židovstva, no nikto ju nesmie odsudzovať, lebo môže byť obvinený z rasizmu.
Obriezka ti ejdnak poskytne dokonalejšiu čistotu a ani tvojej pravej partnerke nebude vadiť, lebo vydržíš omnoho viac ako neobrezaný muž a tým jej spôsobíš väčšiu rozkoš.
Na svoju jedinečnosť buď hrdý. A aj keď nie som židovka a priateľ nemá obriezku, tak to považujem za prirodzenú vec. Mimochodom v poslednej dobe si čoraz viac mužov dáva tento zákrok urobiť a to nielen z náboženského, ale i z hyhienického a iných dôvodov.
Takže ti prajem veľa šťastia na prekonanie mindrákov a uži si svoju mužnosť a jedinečnosť.

dianka.1

predovsetkym sa o tom nebav so svojimi rovesnikmi. dnes si davaju obriezku bezne robit chlapi po dvadsiatke, lebo je to hygienickejsie, lahsie sa udraziava cistota. so zidovstvom to vobec nesuvisi. to by sa museli aj mladym zenam ludia posmievat, ze su napr. moslimky alebo zidovky, lebo tie sa holia uz stovky rokov. a dnes sa holia zeny na celom svete. okrem toho byt zidom predsa nie je ziadna hanba, je to neuveritelne, ze este aj dnes su ludia taki blbi a vobec sa na tuto temu bavia. v 16-tich rokoch su ale pubertaci ochotni smiat sa doslova na vsetkom. tak sa s nimi o tom nebav, ved este vobec ani poriadne nevedia, co s tym penisom raz budu robit a ako sa vlastne pouziva. a ci je pren lepsie obriezka alebo nie. kazdy z nich sa robi hrdina, ale to su len take reci o nicom. naco sa o tom bavis v kolektive seberovnych? teraz kasli na to, ked budes starsi, budes stastny, ze to mas za sebou a nemusis ist na to potom. tvoja partnerka to raz privita, nebudu jej od teba hrozit vselijake infekcie. vidno, ze ani ty sa v tom este nevyznas, ked mas z toho mindraky.