červená pleť

Príspevok v téme: červená pleť
olivia17

Dobrý deň!
Mám jeden menší problém týkajúci sa pleti. Pri športe, zmene teploty, pri jedení pikantných jedál alebo na slnku strašne sčervenám. Celú tvár mám až niekedy bordovú. Existuje nejaký spôsob ako to odstrániť? Dosť ma to trápi a hambím sa za to. Raz som tu čítala jeden príspevok a tam písali o lasery. Vyskúšal niekto? Koľko to stojí? A kde to robia? Ďakujem za reakcie.

lizanka

mne staci nejaky ten pohyb ci namaha a hned som ruzova, po chvili az papricka, mam to jedina z triedy, ale raz za tyzden cez telesnu to prezijem :P aj ked minule ked som sa na dvojhodinovke konecne neflakala a poriadne som hrala futbal, bola som taka bordova ze moja tvar potrebovala 2 hodiny na navrat k normalnej farbe :DDD inac ja to mam po mame...a obcas ked mam hroznu tremu tak naberiem farbu, ale to malokedy

olivia17

mariaa ďakujem za stránku, pozriem si to
lenže ja nechcem kozmetiku, to mi asi nepomôže. Používala som krém od Biodermy a nepomohlo. Ale aj tak dakujem

[zruseny12]

takze na KRASA A KOZMETIKA...tema bola:cervenanie a vhodne pripravky proti CERVENANIU/posledny prispevok bol 27.6.2008/a je to na druhej strane-KRASY A KOZMETIKY...DUFAM,ZE TO POCHOPIS...tam mas nejake rady a aj je tam nejaka stranka na nejaku kozmetiku proti CERVENANIU...

[zruseny12]

tiez som tu citala na jednej teme o cervenani,ale to bola na to cervenanie nejaka kozmetika...idem sa na to pozriet, ked to najdem napisem ti to,ale neslubujem...

globus

Aj ja som bol niekedy cerveny. Stalo sa ,ze som isiel pred veducim po tazku vec a ked som sa po nu zohol ( bol som nafuknuty) tak som si nechtiac fajnu prdol. Bol som cerveny ako rak ked ho hodia do horucej vody. Nebere si to tak ved cervena je pekna farba..lepsie byt cervena ako zelena ale ked ti to velmi prekaza zober si priklad z fantomasa aj on sa maskoval... alebo id za doktorom.