UZ NEVLADZEM ZIT

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM ZIT
judinka

uz nevladzem dalej zit nic ma nebavi vo vsetkom sa vzdavam uz nevladzem chcem zomriet!!!a to vsetko kvoli hlupemu zradlu..cez tyzen sa mi dari nejest,alebo jest ale uplne minimalne davam si velky pozor na kalorie,takze konzumujem za den max.dve jogurty,niekedy dostanem zachvat a pojem kadeco hlavne sladke a idem vzracat,no pride vikend a ja sa prepchavam cele dni,vcera som sa prepachavala cely den dneska zase,dorezala som si cele brucho,celu hrud,odbornu pomoc navstevujem no aj tak to nezvladam pomozte mi zomriet

hmmmmm

judinka, ale sak sa cez to prenes, je to davno minulost, nemozes sa zaoberat kazdou volovinkou co ti kto v minulosti povedal, napriek tomu, ze ta to ranilo... trosku pozitivne myslenie, prestan sa koli tomu trapit...

Navy

Ľudia sa ti nevysmievajú za to, že si tučná, ale že si to berieš k srdcu. Im je úplne jedno, na čo sa ti vysmievajú, a či to je pravda alebo nie, ich zaujíma len to, či na to reaguješ, alebo nie.

Navy

Keď mojej dcére provokatívne hovorí môj syn že je tučná, tak mu odpovie "no a nech", a má od neho pokoj. On by jej to hovoril len vtedy, keby na to reagovala. keďže ale kašle na to čo hovorí, tak jej to prestal hovoriť, pretože zistil, že ju tým nevytočí. Chápeš?

Navy

Ľudia sa ti nevysmievajú za to, že si tučná, ale že si to berieš k srdcu. Im je úplne jedno, na čo sa ti vysmievajú, a či to je pravda alebo nie, ich zaujíma len to, či na to reaguješ, alebo nie.

Navy

Keď mojej dcére provokatívne hovorí môj syn že je tučná, tak mu odpovie "no a nech", a má od neho pokoj. On by jej to hovoril len vtedy, keby na to reagovala. keďže ale kašle na to čo hovorí, tak jej to prestal hovoriť, pretože zistil, že ju tým nevytočí. Chápeš?