kde kupit kozmetiku NORI FUSION? poradte

kača

Kto by chcel vyskušat kozmetiku v okrese Sp.Nova Ves, určite Vam doporučim moju poradkynu,ktora je velmi prijemna,hlavne nevnucuje to čo sama zakaznička nechce,dobre sa s nou komunikuje,a každej svojej zakazničke da na 100% zlavy.Ak by niekto mal zaujem pomôžem.čauko.

kača

kozmetika je najlepšia, aku som doteraz mala,ale taktiež chodim ku svojej poradkyni.je to ine,ked to vyskušaš pri nej,ako ked ti to pošlu z čiech-tam ta vyjde taktiež drakšie-prepočitaj si kč na eu plus poštovne a maš to iste,moja poradkyna mi dava na vyrobky zlavu a ja som spokojna.

yxa

ja som tuto značku chvilu kupovala od poradkyne, ale potom som natrafila na stránku herbaprodukt.cz, a vyšlo ma to omnoho lacnejšie, je to iba stašne predražena, možno dobrá kozmetika, to mi povedala i kožná.

1julka1

juvka, mam priateľku ktorá pracuje s touto kozmetikou, možete mi napisať a ja Vám potom napišem číslo telefónu.

pre vevs

vevs:
to vazne ste az taki potrebni???aspon nepis blbosti,cela veda vasho "radenia" spociva v tom,ze ked sa clovek vyhadze,tak je to detoxik. a ma to pouzivat dalej a dalej kupovat za vase otrasne ceny,pritom z netu je to to iste cenovo o polovicu lacnejsie a keby tu niekto s tym mal problem,tak nech napise a ja mu zadarmo poradim,kedze som s tym pracovala dost dlho na to,aby som tomu "rozumela",len sa mi hnusil pristup "vedenia" a jednotlivych dealerov,kozmetiku pouzivam nadalej

Vevss

...je to peckove,,uz aj sama s tym pracujem som teda poradca,lebo viem, ze ked si niekto objedna z netu tieto veci nie je to take ako ked mate sedenie s poradcom,,ked nastanu zmeny na pleti on vam vie presne povedat co a ako,,a net vám to nepovie, lebo to nevidi.....pozor na to! :)

jaaaa1

ľščé:
to ako myslis,ze s testerom ti zisti typ pleti?to som este nepocula,pokial ja viem,tak na to nemaju ziadny tester,len sa ta spytaju,ze aky mas pocit na pleti,ci je sucha alebo mastna,to je cely "tester" a okrem toho,pouzivanie nie je nic,co by nikto nezvladol bez poradcu..najprv mlieko,maska,toner a krem,potom sprej,moze,ale nemusi este sa dava hydratacna maska,necha sa na pleti od 20 minut a dlhsie,aby zaschla a potom je na kazdom,kedy si ju da dole,potom si tvar osetri tonerom a nakremuje zdola hore,vsetko by sa malo nanasat aj na krk,ale to nie je podmienka.....to je cela veda a nikto za "tuto" radu nemusi platit nic navyse..ak bude nejaky problem,rada poradim,robila som s tym dost dlho,aby som to vsetko vedela...

jaaaa1

ja a ty1212:
mozno preto,ze im stacia body za kazdy produkt alebo chcu,aby si ich mohlo dovolit viac ludi..fakt neviem,len si myslim,ale urcite mozem doporucit,objednavala som odtial a dosli mi do tyzdna,so zarukou do septembra 2010,takze uzasne a nie je to ziadny podvod