Tabletky a strach

emma18

aj ja som mala s tymto velkyyyyyyy problem.vzdy ked som mala zhltnut nejaku tabletku akokeby sa mi stiahlo hrdlo a nic som nedokazala prehltnut. A neviem asi sa stal zazrak ale pred nedavnom som vazne ochorela a dostala som dost velky tabletky ked som ich zbadala bola som zhrozena ale ani neviem ako tabletku som zhltla bez problemov a dokonca hned dve za sebou. a od vtedy ziadny problem s hltanim tabletiek nemam. to je vsetko len o psychike.

tabletka

no je to fakt hrozne pretoze kym nieco nepozujem tak to neprehltnem a tak je to i s tabletkou ja ju proste nemozem prehltnut......ja neviem co mam robit ja i ked ju zajedam tak citim ze je velka a bojim sa ju prehltnut.

katty081

no tak ja mam presne taky isty problem, ale ja uz som pokrocila do dalsieho levelu, pretoze male a take stredne tabletky som sa uz naucila prehltat. Sice niekedy mi to trva kym to prehltnem, meliem ich stale v ustach ale nakoniec sa mi to podari. Mne pomohli na zaciatok antikoncepcne tabletky kt. su fak malinke a potom to uz nejako islo same.

agina

No mozes aj tak, ale mne to robili tak, ze nabrali na cajovu lyzicku med a do toho ponorili tabletku a cele som to tak zjedla a zapila vodou.

agina

Tie v kapsuliach sa robia preto v kapsuliach, aby sa rozpustili najskor az v zaludku.Tie hadam nie je problem zjest , same sa klzaju.Normalne tabletky si si trebars daj na 4 casti a pomaly zjedz.Alebo pozuj chlieb, do toho zamontuj tabletku a s tym prehltni.Alebo skus tabletku obalenu v mede.To mne robili rodicia, ked som bola decko a nechcela som prehltnut tabletku.

anicka

Kazdu tabletku si rozdrv na prasok,ten zamiesaj do vody a vypi. aj ja som to tak kedysi robila ked ma bolelo hrdlo a nedalo sa mi prehltat. skus tableku zlomit ak je vacsia a tie kusky rozdrv na prasok medzi dvomi lyzickami malo by to ist.