Moja mama zahyba otcovi :(...

Príspevok v téme: Moja mama zahyba otcovi :(...
lota

Ako som uz spomuenula myslim si ze moja mama zahyba mojmu otcovi...V kuse sa vyhovara ze je v robote a ma pracovne stretnutia no chodi domov az neskoro v noci pricom robotu ma do 16:00,vkuse s niekym telefonuje zavreta v druhej izbe a ked niekto otvori dvere hned rusi hovor,uz som jej nasla aj par sms od nejakeho muza,take zamilovane a aj ona co odoslala ze jej moc chyba,nedokaze bez neho zit a podobne.A otcovi stale hovori ako ho miluje.Neviem co si mam mysliet.Co mam robit??...mam nutkanie to povedat otcovi ale niesom si ista.Poradte ak viete ako.Dakujem!

irisa

lota,je to ťažká situácia,ale každý vzťah občas škrípe,možno to Tvojim rodičom už neklape,možno aj otec má priateľku,ktohovie,mamina sa asi zaľúbila a stáva sa to väčšinou vo vzťahu,kde to neklape...skús sa porozprávať s mamou,aj ked Ti to je nepríjemné,možno sa dozvieš pravú príčinu a viac to utuží Váš vzťah mama-dcéra...tým však nechcem povedať,že nemáte dobré vzťahy...Veľa šťastia!!!

gabrielka

ahoj lota,tak podľa mňa by si nemala v prvom rade odsudzovať maminu,možno sa znova zaľúbila a neviem či si to vieš predstaviť aby sa človek vzdal milovanej osoby.Bolo by to pre ňu veľmi bolestivé,ale ak to robí fakt len zo zábavy tak potom sa musíte všetci porozprávať,veď ste predsa nejaká rodina,nie?a rodičia to už vyriešia aj keď si myslím že by mali hlavne počúvať názory ich detí a až potom rozhodnúť čo ďalej.neboj sa

sara

Lota, ani ja som to nechcela, ver mi :( oni sa rozhodnu bez toho, aby sa Teba niekto nieco opytal...ale nepredbiehajme :) tak sa drz a samozrejme napis ako to ide :) ahoj

lota

Sara dakujem za tvoj prispevok.Nechcem aby sa nasi rozviedli...doteraz sme zili perfektny zivot plny stastia a radosti,nechcem aby sa to zmenilo.Radcsej to poviem babke ako mame a uvidim co mi povie.Zatial diki

sara

Ahoj Lota, bola som presne v tvojom veku, ked moja mama robila to iste.Klama nas vsetkych a podvadzala otca. Nasledoval rozvod a vsetky tie hnusne veci okolo toho. Ja som to prezivala velmi tazko, s nikym som sa o tom nerozpravala, robila som sa, ze nic nevidim a pritom ma to tak strasne bolelo....a vysledok? depresie, uzkost, antidepresiva, psycholog, terapie...teraz mam 23 a este stale mam s tym problem....chcem Ta len upozornit na to, aby si nepodcenovala svoje pocity. Naozaj to co citis Ty je dolezite. Su to Tvoji rodicia a Ty mas pravo k tomu nieco povedat,ved ide aj o Teba. Ak mas niekoho blizkeho, zdover sa mu. Nedus to v sebe, porozpravaj sa s mamou. Uvidis, ze sa to nejak vyriesi. Mysli hlavne na seba, ved mas pred sebou cely zivot....
Prajem Ti vela stastia Lota, drz sa!

lota

No mam 16 a z puberty som uz davno von.Asi to necham tak.Mas pravdu alternativa..myslim si ze otec uz nieco tusi...je to ich vec ale ak to bude pokracovat tak nechcem aby bol potom otec smutny.Nech sa to dozvie skor ako neskoro.

zizi

asi mame pri tvojom otcovi niečo chyba a ma to pri inom mužovi alebo ako všetci hovoria je to len dočastne vzplanutie a tvoja mama sa len chcela vratiť do čias ked otukavanie medzi dvoma ludi su najkrajšie.....no na mojej stužkovej sa dvaja rodičia mojich dvoch spolužiakov ocmukavali na hajzlikoch a pri jednom stole sedel tej ženy manžel a pri susednom toho muža žena a oni vyšli strapaty a dotrhany ako keby ich psy napadli učesy mali ala metly no a to bolo horzne pre mojich spolužiakov tak že oni na stužkovu asi nespominaju dobre

nikola

Lota urcite otcovi nic nehovor!
Mozne to je u mami chvilkove vzplanutie, ktore skoro skonci.
Urobila by si to iste, keby to bolo v opacnom pripade? A myslis ze by sa ti mama priznala? Nechaj to tak a urcite sa nehraj na detektiva, je to len ich vec.