Otvorene rany na nohách

Príspevok v téme: Otvorene rany na nohách
škorica

moja 77 ročna teta má otvorené rany na nohách, neviem ako sa táto choroba presne volá. Má to už roky a vôbec sa to nehojí. Minule som v telke pozerala nejakú reportáž o liečbe týchto rán červíkmi, ale neskoro som to zaregistrovala, tak neviem presne o čo išlo. Máte s tým niekto skúsenosti?

mira

Cez bércové vredy vyteká hnis - odpad s obsahom mnohých škodlivín, ktorých sa telo zbavuje. Netreba mu v tom brániť, toxíny by tak zostali v tele a spôsobili veľké problémy, nechcem tvrdiť že otravu organizmu.
Hlavne nezanášať telo nečistotami, potom ho prečistiť a keď je telo prečistené, vredy za uzatvoria samy.
No ale vysvetľuj to starým ľuďom, tí svoje stravovacie návyky nechcú meniť.

[zruseny12]

tiez som tuto reportaz videla s cervikmi,ale ivka ma pravdu babke treba podavat aj doplnky...nie len z vonku liecit ranu...

:-((

je masticka iruxol mono, ta obsahuje enzym ktory rozlozi mrtve tkanivo a hnis.treba mozno aj celkovo antibiotika.takisto sterilny med robi zazraky!!

RNG

mozes skusit tiez zmes cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek GSE.
(lyzica kokosoveho oleja, 1.5 az 2 lyzice jemneho praskoveho cukru a 10 kvapiek GSE) dobre zamiesat a nanasat hruno na rany, prikryt gazou(ja si na to davam len obycajny papierovy obrusok(servitku )aby som nespotreboval tolko gazy.

Ivka 1

Škorica pravdepodobne pôjde o bercové vredy. Liečbu červíkmi som pozerala v TV
dávnejšie. Vyzeralo to veľmi zaujimavo.
Poznám však iné riešenie a je tiež veľmi účinné. Napíš mi na mail ak chceš.