Stiham?Prosim odpiste.

Príspevok v téme: Stiham?Prosim odpiste.
nikus

ahojte..mam styri tyzdne na to,aby som sa trosku zmenila..moj snubenec sa ma o styri tyzdne vratit z nemecka a chcela by som ho prekvapit niecim novym a chcela by som aj schudnut..meriem 170 cm a vazim 68kg..kolko by som mohla schudnut za tie styri tyzdne? a neporadite nejaku dietu? a kolko by som tak mala vazit na svoju vysku?..dakujem za rady,lebo v tomto som uplny laik...

maruska84

ahoj Lenuli, najprv som si tu knihu pozicala z kniznice, ale potom som si ju objednala, lebo sa mi moc pacila atu do kniznice som musela vratit. Ak chces, posli mi mail, az si to nemusis kupovat hned, ked budem mat v priebehu tyzdna trochu casu, prepisem ti ten plan. Ale stoji za to si tu knihu precitat aj tak. papa

jarka43

No rýchle chudnutie cedie k rýchlemu znovapriberaniu.
www.schudnem.sk
Ak si chceš poškodiť metabolizmus, chudni. Jojo efekt ťa však neminie.

lenula

Ahoj maruska
mna to tiez zaujalo. citala som si tu stránku, je to celkom realne, ty mas tu knihu, alebo si ten detox.program niekde zohnala?

maruska84

ahoj, odporucila by som ti tiez cvicenie a ja som tak mesiac absolvovala detoxikacny program p.Macingovej,kukni na jej stranky,ide o zmenu zivotneho stylu,nie dietu.Ale na zaciatku si musis upravit metabolizmus, ja som mala presne rovnake miery-vysku aj vahu a ti hovorim, v pohode schudnes 4-5kg, lebo tam ide o to, udrzat si svalstvo a rozpustit tuk..Na vahe teda nejak alarmujuco nestratis,ale ver, ze ubytok cm ta naozaj potesi,ak to budes dodrziavat. Ja som to nedodrzala az tak presne,lebo som mala posledne dva tyzdne toho vela stresu a ziaden cas pripravovat si to jedlo,ale aj tak som schudla v pohode 4kg a obcas som aj zhresila sladkostou a cvicila som malo-asi 2x do tyzdna na orbitreku tak po 1hodine.Ale ked sa budes tomu aktivne venovat cely mesiac, budete obaja v soku:) Presne,ide o to, ze vylucis zemiaky,ryzu,cestoviny,ale neboj sa, hladna nebudes,skor naopak,lebo cim viac toho zjes,tym budes viac chudnut,lebo je tam vela korenovej zeleniny..drz sa

mendy

kludne mozes aj 5 kg ak budes kazdy den cvicit 30 min,presne tak ziadna dieta ty potrebujes zmenit stravovacie navyky vyluc vsetko smazene biele pecivo nahrad celozzrnym jedz vekla ovocia zeleniny a neject sladkosti iba raz za cas si daj daku sladku tycinku

nikus

no ale aj dietou sa predsa da schudnut,ci nie?..a jasne cvicenie do toho ratam,len som chcela odporucit nejaku zmenu jedalnicka..alebo nieco take..

fraisee

neda sa povedat kolko by si mala idealne vazit, lebo ta tu nik nevidi a nevie aku mas stavbu tela. chudne sa cvicenim a zmenou lifestylu a nie dietou, to by si uz mohla vediet.