je to trestne?????,

12345

A inac rodicia neboli nadseni ked sme spolu zacali..casom ked sa spoznali zmenili nazor a chodi do nas v pohohode. Zalezi na cloveku a nie na veku!!!!!!!!

12345

Veronika napisala si uplnu kravinu.Ja chodim s mojim priatelom od 16 a ma 27.Teraz mam 18:Vela veci sa odvtedy zmenilo...Nie kazdy chlap musi vydrziavat a nie kazda holka ma v hlave nasrate.a nie kazdy si predpisuje antikoncepciu a ...je to uplne o inom.nemenila by som ani za nic a myslim ze ani on.nemyslim si to ale viem to.Nevidim nic zle na tom ked niekto moze prejavovat city aj k starsej osobe.Kazdy z nas je iny...Ked to nemas oskusane tak nepis kraviny na toto forum...

Volumka

Veronika píšeš úplne od veci...
Mám 20 a čo je na tom zlé, že chcem niekoho staršieho, kto vie čo chce?
A nie je to o tom byť vydržiavaná... ja som to nikdy nedokázala, pretože mám svoju hrdosť... ale ako myslíš... ak však píšeš všeobecne... tak jasné, že je divné ak 16 ročná baba chodí s nejakým deduškom... tot vsjo...

veronika

no ak 16r spi s 27r, tak je namieste otazka kam to chcu dotiahnut:) zrejme nikam, a zrejme len po najblizsiu postel. V mojom susedtstve je vela mamiciek - dokonca jedna 14r - nieje romka, a len mala !nestastie". inak suhlasim so stenlym. mlade dievcata, vyzeraju uz ako zosusene mrochty.Ked vidim ze chodia do skoly ako prostitutky, tak sa tejto otazke nedivim. a tym chlapom starym, ktori ich vyuzivaju a robia si z vas prdel (mam vela takych rovesnikov) sa nedivim tiez. Len skoda ze tieto deti vytriezveju az ked je neskoro. podla mna by ste sa mali spytat rodicov ci vam dovolia vobec sa valat s niekym v cudzej(urcite ste si na nu nezarobili) posteli, ked nemate domace ulohy porobene.no a nezda sa vam ze ked vam priatel o 10r starsi kupuje antikoncepciu ze je to presne to iste akoby si vas predplatil na dalsie 3 mesiace??? ako predplatne casopisu. inym slovom, vydrziavat sa nechavaju aj prostitutky. len tie sa nechaju predplatit na par minut.

Volumka

Veď práve, ja som doteraz mala len takých, čo rozmýšľali rozkrokom... hoc sa prejavili až po istom čase... alebo mali iné hodnoty života ako ja... Preto sa pýtam, že čo a ako. Chcem konečne chlapa, ktorý ma bude chcieť nie preto ako vyzerám , ale preto, že to so mnou bude myslieť vážne a bude ma brať so všetkými mojimi kladmi a zápormi...

12345

Moj priatel nevyzera na 27. Ja ked som ho spoznala myslela som ze ma asi 22.Je to ovela lepsie ako s nejakym pubertiakom.Teraz by som nemenila a keby sme sa nedajboze rozisli tak holadam zase starsieho..je to uplne ine ako ked chodis s chalanom co rozmysla len rozkrokom a nie rozumom...

moi aussi

aj u mna to bolo presne take iste ako u predchodkyne..tiez mam 18 priatel 27 a spim s nim od 16-tich a je to ok :)

12345

Ja to mam rovnake-Mam 18 a priatel 27.Toez som mala 16 ked som s nim zacala.2 roky zbehli ani newem ako a vsetko je OK:-)