záhadné

wowo

Inak s tym ujom lenosk1 presne tak sa to stalo aj s mojim starymi rodicmi.Telefonaty to je jasna vec, spomeniem si na niekoho a on zavola.Tak sasnazim uznemysliet na ludi tych co nechem aby mi volali,aby som ich neprivolala.Neveim ci ja to vysielam alebo citim dopredu ako vedma:}Mozno to je aj telepatia nie len intuicia.Vraj sav tom da cvicit a vzdelavat, tvrdia niektore psychologicke skoly.Myslis ze to potvrdzuje existenciu Boha?Ja osobne nie....ale je to na uvazovanie

lencok1

fazulka aj ja to poznam:)...ale s kamoskou, vzdy vieme co si kazda mysli, smejeme sa na tom istom, vsimneme si to iste, aj preto su z nas naj kamosky, uz veeeeeeeelmi dlho:)...
mimochodom casto sa mi stava ze si pomyslim na niekoho koho som dlho nepocula a do dna mi zavola, potom sa natom dost smejem:)...myslim ze to sa stane obcas kazdemu...
utopia dalsia z nasich zahadok...kocurik ruky nema, takze nech to bol uz ktokolvek aspon si kocurik pochutnal na fasirkach...a ty budes cely zivot rozmyslat kto mu tie fasirky mohol dat...no co vsetko sa neudeje

utopia

Ked som bola malá,mala som doma kocura ktorého som rozmaznávala.Mama narobila kopu fašírok a ked som sa vrátila zo školy,dostala som od rodičov krik,prečo som všetky fašírky nahádzala kocurovi do misky s mliekom. Ale ja som to nebola,nikdy mi to neuverili aj dodnes do mňa s tým podpichuju,ale ja im stale tvrdím,že ja som to vtedy nebola. Dlho som nad tým rozmýšlala počas života kto to mohol urobiť,ked nikto nebol doma,rodičia v robote. Možno to znie ako blud,ale pre mna toto bola vždy záhada.

fazula

uzasny mam jeden vztah, je to kamarat, nikdy sme spolu nechodili, ani nic, no taky vztah som nemala nikdy predtym ani potom, my mozme byt spolu aj cely den, prehovorit 4 vety, ale vobec to nevadi, vyhovuje nam to mlcanie, uplne si rozumieme, vzdy vieme co treba tomu druhemu, ani nemusi poprosit, vzdy sa usmejeme nad tou istou vecou, co si vsimneme, a to ani nemusime druheho upozornit, ze "aha", proste vsimneme si to naraz a len sa na seba pozrieme a vieme o co ide. neviem ci to dokazem vobec opisat. je to nieco nadherne.

fazula

mne sa tiez podobne stalo, zhodou okolnosti v den mojich narodenin :) .. sla som elektrickou, stala som rovno za vodicom vpredu, a zrazu ma len napadlo, ze vystupim, sama doteraz neviem preco, lebo prave tou linkou by som sa dostala tam, kam potrebujem. nastupila som do dalsej, ktora prisla hned za nou, a ani sme neprisli na nasledujucu zastavku, vidime zrazu ze premavka zastavena, havaria, narazene smetiarske vozidlo do elektricky, a zdemolovana predna cast, vodicova kabinka zlisovana a tiez miesto, kde som pred 2 minutami stala ja... vodica vzala sanitka a aj par ludi bolo zranenych... sa mi az triasli nohy, nechapem to dodnes, ako ma napadlo vystupit...

lencok1

ano verim aj v intuiciu vo vztahu...intuicia nam moze v zivote velmi vela pomoct, len ju musime vycitit...hovori ze intuicia nam udava ten spravny smer, ale mi ju mnoho krat nepocuvame...
je este vela neprebadanych veci...
ani neviem ci to sem mam napisat, ale v skratke...ja tomuto uz na 100pro verim...v utorok v noci mi zomrel ujo,predtym isiel k svojej zene, pohladkal ju a povedal ako velmi ju miluje a v tom dostal rozsiahly infarkt, taky pokojny ako posledne dni nebol nikdy predtym, bol pohodlny, vacsinou byval len doma, ale teraz chcel ist navstivit kdekoho...je to neuveritelne...ale akoby sa zo vsetkymi chcel rozlucit a ta rozlucka so zienkou bola ta najtazsia, pre nu urcite, on uz nevedel ze naposledy, nech Ti je zem lahka

soldierka:))

angina tak na také otázky môžeme odpovedať len hypoteticky, ja som napríklad zažila umieranie mojej babky, ktorá v strašný bolestiach vykríkla "Ježiš a Mária stojíte tu pri mne a nepomôžete mi!" o niekoľko hodín zomrela.
Mojej sesternici sa potom v tú noc snívalo ako jej babka hovorí, že v zelenom kabáte je sto korún nech to rozdelí medzi vnukov, no a keď sme sa tam šli pozrieť tak tam naozaj boli!!
Myslím si, že existuje život po živote. odporúčam knihu psychológia smrti

agina

Mna by skor zaujimalo, ako je to mozne, ze ked ma niekto umriet, ten dotycny, ktoreho sa to tyka, to vie. A potom tie rozlucenia s ribuznymi, ako zastavenie hodin, pootvorenie skrine, prasknutie pohara....

vecernica

aj mne sa take podobne veci stali lenock,,videla som to v polospanku co sa deje,s pribuznymi ,,nikto mi neveri,ale presne som to popisala ,a vedela som co sa stane,,a prisla som v cas,,,a raz sa stalo ze neskoro...ale citila som to na dialku.podla mna to je este nevyskumane,,vraj mysi citia co sa deje s druhou mysou ,,ak sa topi ,,v inej miestnosti na 3 km,,asi je este nieco ako intuicia,,,,len sme slepy..veris aj intuicuiu vo vztahu?