Šalátová uhorka

VeraD

Ano, mam presne Vasu skusenost... prehodila som stravovanie na diabeticke, hoc nim nie som... a tam je podla jedalnicka siteho na mieru - treba si spocitat kcal... vid. stranka www.mte.cz ...denne asi 600g zeleniny surovej a 400 ovocia surove... zo zeleniny s chutou zjem hlavne uhorky - mnam a paradajky... neuveritelne chudnem - ale zdravo, pomaly ale isto a neohrozim si zdravie, lebo denne su tam vsetky potrebne zlozky, aj tuky, aj sacharidy... jem aj chlieb, pecivo, ryzu, zemiaky, cestoviny... ale vazim si mnozstvo!...- cvicim len tyzdenne Pilates raz hodinu ci skolu chrbta podobne... a od 9.4.2010 som do polroka schudla 13 kg!.. v pase mi zmizlo 16 cm i vo vsetkych partiach vratane tvare...... kazdy sa divi, aku mam plet - ze aky make up - ja, ze ziadny... vyrovnanie vrasok, stehien - celulitida prec a bez kremov atd... myslim, ze je to prave uhorka a ta zeleninka... a clovek nehladuje a ani nema chut nejako na sladke, co predtym mal... vynikajuci sposob... kto neveri, nech skusi!...

fraise

neschudla si z uhoriek, schudla si preto, lebo namiesto niecoho co si po veceroch vyzierala teraz jes uhorky, ktore maju nizku kalor. hodnotu, obsahuju vela vody, mineralov a vitaminov minimum a tie su v supke.

dumb

uhorka ma velmi nizku kaloricku hodnotu, takze uz len fakt, ze chrumes uhorku a nie nejake chipsy je velkym plusom pre redukciu hmotnosti. navyse obsahuje vysoky podiel vody, takze vyplna objem zaludka a rychlo zasycuje. obsahuje aj vitaminy mineralne latky a navyse aj enzym erepsin, ktory pomaha zbavovat crevnu mikrofloru neziaducich bakterii.