Svadba bez hosti...

Príspevok v téme: Svadba bez hosti...
eweline

Planujeme s priatelom svadbu.Buduci rok.Mame sa moc radi a vzdy sme snivali o krasnej svadbe.Ale je tu jeden problem.Nenavidim svoju rodinu.To co sa dialo v mojej 'rodine'ma presvedcilo,ze na mojej svadbe bude jediny clovek-moj brat.A este kamaratka s manzelom/Priatel ma tiez len par ludi..chcem poradit..je to velmi zvlastne,ked z mojej strany nebude nikto??Bude sa im to zdat moc zle?ako mam vysvetlit vsetkym ze ja proste si nezelam aby na mojej svadbe boli ti co mi ublizili?alebo mame ist niekam do ineho statu sa zobrat?vzdy som snivala o svadbe v kostole,ale teraz uz neviem//aj priatel o svojej rodine nema najlepsiu mienku,proste neviem..ma s tym niekto skusenost??dakujem moc

rara

dnes je to normalne mat svadbu taku malu aj bez rodicou ked dieta trpi teraz oni nech trpia potom hlavna vec ze sa mate radi a chcete bit spolu ako manzelia a mat spolu rodinu moju znama mala tiez malu svadbu a ktomu mal este aj cierne saty co na urade uz vydeli vsetko ale toto este nie a su stastny aj dez rodicov na svadbe a v ciernyh satach

mirka 23

Ewelin, ak snívaš o svadbe v kostole, tak ju tam maj, je to niečo výnimočné. A to nechceš mať na svadbe ani rodičov? To ti tak ublížili?

laborcatko

potrebujete fakticky tú svadbu? to prejedanie a prepitie všetkých úspor za jeden deň? v dnešnej rýchlej dobe? papier? a potom všetci budú ohovárať a krivo sa pozerať keď sa nemáte v láske? keď tak chcete svadbu, tak obaja na úrad, svedkov a hotovo... a za ušporené korunky si kúpite čo potrebujete... my nie sme zosobášený a za korunky sme si zariadili a zrekonštruovali bytík... a do budúcna bude svadba len taká rýchlovka :)

kamoska

ale ved to je uplne jedno aka je svadba, ja keby som sa vydavala, tak by som to kludne urobila iba s dvomi svedkami a potom by som rodine oznamila, ze som sa vydala.....ved v dnesnej dobe , ked dvaja spolu spavaju roky pred svadbou, tak je to fakt iba trapna formalita. a dolezite je , koho si beries za muza a ci si s nim stastna a nie to, kto bude pri vas stat v kostole. Dakedy mala svadba predsa uplne iny vyznam pre zenu....o svadobnej noci sa prvy krat milovala, bol to vlastne vstup do noveho zivota, zacala zit s manzelom, co dovtedy nezila....a tak

agina

No ja si zase svadbu bez rodicov neviem predstavit, aj keby som sa na nich akokolvek hnevala.Mozno je to dobry dovod na to, aby ste sa spolu zase zblizili.Ked sa vezmes o dvoch svedkoch, v buducnosti by ta to mohlo potom mrziet a uz sa to nebude dat zvratit.

kimka

Je to tvoja svadba a ked ti rodina naozaj tak velmi ublizila, ze si presvedcena o tom, ze ju tam nechces, tak potom nemas nad cim uvazovat. Je to tvoje rozhodnutie, tvoja svadba...

rada

ja ked sa budem vydavat, tak tiez len svedkov a hotovo. Zalezi na tebe, nemusis nikomu nic vysvetlovat, je to tvoje rozhodnutie.

jablonkaa

nemusis az na mauricius. ale napad je to dobry. vybavte si sobas niekde mimo vasho bydliska, na druhom konci republiky, v cechach, rakusku, polsku... a vysvetlenie rodine bude jednoduche, vezmete sa uprostred svadobnej cesty...

lea

kamaratka sa vydavala na ostrove Mauricius, slovenske urady svadbu tam akceptuju. je to sice financne narocne- ale budes mat peknu dovolenku a vyhnes sa oslave