spalovače tukov

slecna.anonymna

moj nazor k pripravku thermofit je co sa tyka zlozenia,jedina ucinna latka je v nom kofein,ktory ma stimulacne ucinky 150mg na 2 tablety za tu cenu je,ze pripravok je zbytocne drahy.A l carnitin,ktory je sice termogenny spalovac,ale vedie sa polemika,ci naozaj uvolnuje energiu prave z tukov.Takze moj nazor na thermofit je,ze cena nezodpoveda zlozeniu.Z dostupnych spalovacov je prave kofein plus karnitin najucinnejsi,odporucam ich vsak v tekutej forme.(je to ok aj v kombinacii s HCL).Jedina latka,u ktorej je dokazane,ze chrani svalovu hmotu a zabezpeci uvolnovanie energie z tukov je efedrin, ako RNG pisal v prirodnej forme Ma huang.Takze odpoved,co je naucinnejsou latkov pre chudnutie je kombinacia ECA - efedrin,kofein,aspirin.Najviac pravdepodobne je vsak,ze ak nechudnete problem bude v jedle a ziaden doplnok nepotrebujete.Staci cvicit vybudovat viac svalov a prave praca svalov vam zabezpeci,ze sa zbavite tukov.Baby ste mlade holky,preco chcete zacinat chudnut od strechy?Zaklad je jedlo,potom cvicenie a az naposledy maju prist na radu doplnky!!!

patulka73

ahoj malucka, spalovace tukov pomahaju ak samozrejme dodrziavas predpisany navod na uzivanie a spojis to s nejakou aktivitou ci uz cvicenim alebo sportovanim. Jeden z fakt ucinnych spalovacov je vyrobok Thermofit od slovenskej firmy Kompava, maju aj web -odkaz odstránený- na tento vyrobok najdes okrem infa aj referencie od normalnych ludi ale aj sportovcov je to fak bomba citis ho hned po niekolkych minutach po uziti.

malucka

ahojte,chcela by som sa opytat ci tie spalovace tukov pomahaju alebo nie,lebo hladam na nete nieco co by mi pomohlo spalit tuky..ked nieco naozaj pomaha, tak napiste co...dakujem

RNG

miro, suhlasim, som za jogu miesto roznych diet a doplnkov. A thai chi. Ale co maju robit ti, co su uz teraz tlsti a nechcu robit ani yogu ani thai chi? Pre tych nie je ziadna nadej, alebo su iste pomocky predsa len okrem zipsu na pusu?
...
A o tom cela tato tema je. Ake su, nakolko ucinne ci neucinne, ake maju postranne ucinky atd.

RNG

miro, zialbohu v dnesnej civilizacii su ludia pod stresom a v tele vytvarany cortizol prinuti ukladat cast energie vo forme tukov, aj keby si mal doslova odpadnut od vycerpania .
Minimum energie pre telo je priemerne 1200 kcal, normalny prijem je 2000 kcal, cortizol moze telo primutit aj pri diete 1800 kcal denne odlozit 600 kcal vo forme tuku co je skoro 2 kila mesacne!
Destresovanie, zlepsenie hormonalneho profilu, niektore doplnky ako l-carnitine, CLA, hydroxycitricka kyselina(garcinia) prinutia telo nevytvarat tuky a pri 1800 kaloriach a cviceni(odporucamhlavne hodinove prechadzky=pohyb, dychanie, meditacia, dusevne destresovanie)vaha ide mierne dole.