Moj priatel ma cervené flaky na kozi - ekzem?

lolitka1

ahoj ,,tak pred troma rokmi sa mi spravil na stehne taky cerveny flak ktory sa postupom case zvacsova do tvaru skoro trojuholnika a teraz cacina pomaly miznut,,,...pred rokom sa mi to iste spravilo na nohe nizsie ale to sa zvacsuje rychlejsie ma to taku cervenu az fialovu farbu a nie je to ako sumerny ktuh ale akoby mal na kraji cipky...a dnes som zase take nieco zbadala aj uplne hore na stehne ale je to male este a syto cervene>>?????nesvrbi,,ani suche to nie je ,,len akoby to bolo miestami vypukle....

Jaster

Dobry den. Prosim Vas o radu. Momentalne sa nachadzam v spanielsku a budem tu este nieco vyse mesiaca.Som tu uz mesiac a na plazi som bol iba raz a slnku sa nevystavujem skoro vobec, len co prejdem do auta,alebo obchodu. Pred asi 3-4 dnami som si vsimol na stehne 2 male cervene fliacky. Potom som si vsimol ze ich mam vela aj na spodnych castiach noh. Maju priemer asi 1mm, niektore su vacsie. Nie su vypukle. Neviem teraz ci sa vyhodili naraz, alebo sa to šíri. Kedze tu nemam k dispozici ziadne lieky ani masticky ani lekarsku podporu, prosim vás o radu. Mohla by to byt alergia na nieco? Plet mam vzdy snedu aj v zime, na slnko som zvyknuty vo vacsine pripadoch. Slnko mam rad,ale na slovensku. Mam dovod sa znepokojovat?Flaciky nesvrbia. Najprv som si myslel ze sa mi asi tvoria sosovicky, ale zeby tak vela?Fliaciky sa nachadzaju medzi miestami kde vyrastaju chlpy. Dakujem za odpoved velmi pekne.

rumba

hm, na akekolvek flaky a kozne problemy mam velmi dobru skusenost s Aloe vera - first. Mam to od predajcu firmy Forever a je to fakt dobre. Spolupracuju s tou firmou aj niektori lekari a lekarne.
Popytajte sa. Ale aj ine vyrobky, v ktorych prevlada aloe a neobsahuju alkohol su fajn na kozu. Skuste a uvidite.

huhu

ja mam tento isty problem a neviem co to je. pouzival som krem jeden na to a pomahal mi ale teraz nejako nezabera zeby to bolo tym teplom a tym ze sa potim? prosim pomoc!!