prečo mi to už nejdeee:-((((((((

Príspevok v téme: prečo mi to už nejdeee:-((((((((
zúfalá gabriella

ahojte,mám hrozný problém s dietou a neviem sa z toho vymotať...mám 17 rokov, s chudnutím som začala v apríli,vážila som 65kg na 171cm,a chcela by som mať 55kg,do 13.júna to bolo ok,chudla som tak v priemere 1kg týždenne pri 700kcal/deň a cvičení 1h/deň a potom sa to zaseklo na 58kg anie a nie klesnúť ani gram...tak som znížila na 500kcal a 2h cvičenia na deň a nič! minulý týždeň som znížila na 390kcal a 3h cvičenia denne ale za celý týždeň takej krutej driny som zas neschudla ani gram,som zúfalá,už neviem,čo mám robiť,o týždeň idem na dovolenku a dovtedy by som straaaaaaaaašne chcela mať 55kg,ale viac znižovať,to by mohlo poškodiť zdravie a viac cvičiť nevládzem....prosím poradte mi ako to mám nakopnúť aby to zas začalo klesať,ako mám schudnúť 3kg za týždeň???ked ani 390kcal a 3h cvičenia denne na mňa nezaberá...:-(((((((((

aduliena

Gabriella, chudnutie sa ti zastavilo, lebo telo si povedalo, že mu to stačí, koľko si schudla. Preto už nechudneš. Ak nebudeš jesť, tým si uškodíš a neschudneš vôbec ani gram.

barbinka

zdravé chudnutie je 2-3kg za mesiac, tak nevymýšlaj a nekaz si zdravie. na tvoju výšku je 58kg ideálna váha.