Velmi "cudne veci"...

Príspevok v téme: Velmi "cudne veci"...
MiCro LienQa

Verte ci neverte deju sa mi taketo cudne veci:sedim v restikea za mojim chrbtom je prazdny stol a na nom ako zvycajne stoji solnicka korenie a dve flasticky v jednom je vinny ocot a v druhom asi normalny neviem nepouzivam ale smrdi to kyslo:D a ako tak sedim a jem zrazu pocuj hluk ako ked nieco tazke a sklenen padne na zem z vysky...no povecte ten tazky vrchnak na jednej z flias plneny sklom sa doslova strepal na zem a pinkal tam,nerozbil sa a ostatny na to nemo zizali ale ja som si to vysvetlila po svojom jasne nahromadia a tam nejake plyny alebo nieco take ako ked mate pepsi a je to... lenze ked som sa na to lepsie pozrela bol tam otvr na liatie cize tie plyny keby tam nejake boli vyjdu ...no trochu so strachom v ociach som ho dala spat.
DRUHY:bola som v kauflande a kym moja mamca este nakupovala ja som znudena pozerala na zavrety DM-Market pokladne pozrela som si z dialky vyrobky a potom ma som uprela pohlad na pokladnicu uz neviem po kolkych sekundach ba minutach sa vysvietil displey pokladne a vytlacil kratky blocek no v strese som si len precitala na jeho konci nieco ako vitajte v drogerii DM market a pod tym nasledovne dakujeme za nakup...
TRETIA:v Baumaxe na hornom vyklade boli nastroje ku krbu a pod tym dole krasno-farebne nafukovacky kt. rada nakupujem chcela som si nejaku vybrat lenze mamca potrebovala len nieco surne a tak ma po chvilkovom odhovarani ako tak tiahla prec a v tom ked sme sa uz blizili k druhemu hned vedla toho ,regalu lopata z krboveho naradia spadla na zem2-3 metre od regalu/samozrejme ta najdrahsia/vylakana a prekvapena som sa tam vratila s mamkou a dvihla som lopatu aby som sa pozrela ako mohla vypadnut ked tam boli vsteky ostatne na hacikoch na kt. bud je nieco zavesene poriadne alebo ak nie tak to padne hned a nie az za chvilu no neviem si to vysvetlit ale som rada ze mi ta lopata na popol naskoncila na hlave..dalsie uz nepisem pretoze to by bolo toho na vela pisania a predsa to uz niesu taketo zaujimave udalosti ako tieto...PRIJMAM NORMALNE REAKCIE,a HLAVNE CI SA VAM DEJE NIECO PODOBNE A NEVYSVETLITELNE...

jajka001_

prave som si spomenula, lost, dnes sa mi snivalo o tvojom psovi :D a bol tusim moj...nejake to bolo popletene. vlastne povodne to bolo morča :D
mne sa sniva kazdu noc , vacsinou popletene blbosti ale casto uplne ze prespekulovane pribehy
o snoch by som mohla napisat malu knizku, mam kvalitne sny, rada spim, je to zazitok :)

lost

animal planet no tam su, hlavne v noci :D
vcera som mal zas history zapnuty, ale to by bola haluz, ak by sa mi snivalo ze som hitler :D
dnes to bol len taky obycajny, ani neviem o com, ale viem ze som vencil psika :) a v tom zacal nejak pistat a zrazu sa zobudim a pisti v realite :) len ho svrbelo ucho...

no ten how it's made je tiez super na zaspatie :) ale Discovery ma sokovalo v tom, ze oni to LOGO TV nedaju prec ani pocas reklamy, proste to tam svieti navzdy, uplne navzdy a pernamentne a chudak moja plazma :D vsimol som si ze tam mam vypalene logo Discovery :D :D
nie je to vidiet ak clovek nevie kde hladat a len na extremne svetlej farbe, no je tam :D :D :(

bibi123

no mne sa vacsinou snivaju tie klasicke nocne mory, ze pred niekym utekam, ze ma chcu zabit, ze som vo vyskach, ze padam-->asi sa takto mozog vyrovnava s fobiami a dost casto sa mi sniva, ze ma ide zozrat tiger, zralok a pod, lebo mi vzdy frajer pusta pri zaspavani animal planet a to je tam niekedy riadny masaker;O(((preto radsej volim pri spanku kludnejsie programy-jak se co dela a pod:O)))
mili11-a nezaujimal Ta niekedy ist ma regres do min. zivotov?

sansara

..tak presne, ako píšeš milli)
A na mňa tiež treba tak ísť, tempom slimáka)))) a keď sa ten slimáčik dohoní, tak potom sa už môže stúpnuť aj na plyn a vrrrrrrrrrn)))))))) a zas v snoch je aj to krásne, že sa dá ten úvod preskočiť))))))
Idem už do ríše snov...maj sa pekne milli, ahoj :)

milli11

To hej. :))) Skoda, ze realita nie je taka jednoducha.
No, na mna sa musi ist nezne, pomaly, s citom.
Mam rada tieto sny, ale malokedy sa podaria, aby sa mi snivali.

sansara

milli, tak aj toto mávam))) Ty ešte tak jemno, poeticky, predohrou)))) To Ja zas inú divočinu snívavam)))))) to sú ešte tie lepšie, krajšie sny...takých by mohlo bývať aj viac, že?) Hlavne v reále keby sa aj plnili)))

milli11

A uz sa vam stalo, ze ste mali sen a v tom sne ste si mohli predstavovat, co chcete? Mne sa to sniva vacsinou, ak snivam o muzovi, ktory sa mi paci. Predstavim si napriklad, ze sme na plazi, drzime sa za ruky, pobozkame sa... Stane sa to, co chcem.

sansara

Ja že si už zalahol a Ty tu píšeš román)) Wow...tak to odstrel svoje mesto bola sila))) a zrovna si trafil mamu))) keď už smola, tak riadna)))) ešte že o tom nevie, inak by sa zrejme prehodilo garde a bolo by "strel svojmu synovi"))))

Ja zas mávam dosť akčné sny, wow, skoro všade som superman zachraňujúc celý svet ľudí atd))))), alebo sú to erotické sny)))), alebo zas tie predpovedné...ale nie počasia))))

lost

no ale to boli fakt extremne, ale extremne realne sny :)
az si ich do detailov dnes pamatam, aj na tvar oblakov :D

a potom... niekedy ked v realite nieco pokazim, tak si hovori mze ' no jo, skoda ze to nefunguje aj teraz" :D

a mozno sa mi tiez len sniva :D teraz.. len taky kapanek dlhy sen :)