blby pocit

Príspevok v téme: blby pocit
kacenkaaa

nedavno som mala prvy krat sex so svojim priatelom..nebol prvy,ale s nim ano..od januara uzivam antikoncepciu a sli sme bez kondomu,ja som sice hak nezacal uzivat voli sexu a ochrane ale inym problemom,no aj napriek tomu ze by ma mala chranit,mam blby pocit a velmi zvlastne sa citim ze sme nepouzili kondom..neviem co si mam mysliet,viem ze asi by som sa nemala bat nicoho,ae aj tak sa bojim.ako sa mam toho zbavit?mam s kludom sexovat aj bez kondomu,aby som nemusela mat nejake obavy?prosim poradte mi..dakujem

kacenkaaa

no ved a z toho strachu a blbeho pocitu som zacala aj rozmyslat nad tym ze ci som naozaj dobre a pravidelne uzivala tabletky..asi prilis moc uvazujem a zamyslam sa nad tym:(..ale aj tak co ak som zle uzivala tabletky?prejavi sa to aj inak ako ze uz buem chodit s bruchom a ani o tom riadne nebudem vediet?bo tak nie som najchudsia nebolo by to na mne vidno zo zaciatku heh..

lolitka

S priatelon spolu spime uz asi tri roky,beriem antikoncepciu a zo zaciatku som sa tiez sem tam bala,ci by sme predsa len ale nemali pouzivat kondom...ale vsetko je vpohode...hlavne treba tabletky brat pravidelne a v urcitu hodinu a potom sa nemusis bat:)

kacenkaaa

dakujem..dufam ze to tak bude,lebo akosi som si ten sex tak dobre neuzila,neuvolnila sa a to uz necem...dakujem vam:)

hoska

neboj sa ono to je ok...na to si zvyknes ze sa nemusis nijak inak chranit..mas pravdu je to blby pocit zo zaciatku.Ale postupom casu sa upokojis.

kacenkaaa

hoska-no ja mam prave po menstruacii vies,takze si pockam dobre dlho..a preto mam aj ten blby pocit..no ja lne dufam ze ma to naozaj chrani..a najhorsie je ze musim zakryvat ten blby pcit pre priatelom lebo este by som aj jeho zneistila a to nechcem..lebo ledva pristupil na tie tabletky,on skor kondom,len akosi to uz islo a neriesili sme to,spoleihali sme sa na to ze tie tabletky beriem tak by to malo byt okey..

hoska

kacenkaaa aj ja som mala zo zaciatku blby pocit...aj ked som vedela ze som chranena...a nic by sa nemalo stat..no aj tak som cakala na kramy...ale to bolo len prvy mesia..a som si zvykla ze sa nemusim strachovat...neboj...to ta prejde..ten blby pocit

kacenkaaa

hm dakujem a kamos-ja som to myslela vazne,chalani su okey oni ziadne starosti nemaju vsak?ja mam skutocne blby pocit,aj ked by som ho nemala mat tak si odpust taketo slova laskavo!!!:(
panika-dakujem,aspon nejake povzbudenie

panika

ked uzivas HAK, nepotrebujes inu ochranu pred nezelanym tehotenstvom.Jedine ak by si sa potrebovala chranit pred nejakou sex. prenosnou chorobou -ale to ak mas staleho partnera nepotrebujes