AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

janocka

poviem vám novinu..na nový rok mi začali chodit sms od bývalého že sa chce so mnou stretnút a bla bla bla..

janocka

schia napísala si to fakt super a ja ti to velmi prajem aby ti to vyšlo.Ja pomaly ťahám už ôsmy mesiac od rozchodu a stále som o ničom.Mám aj svetlejšie dníčky,ale viacej ich mám bolavých.No čo už,láska bolí a mňa bolí sakramentsky.A všetci chlapy sa mi hnusia. Treba to asi fakt len prežiť,lebo toto bolo silné puto.

luuli

ahojte babule, ženy, slečny:ˇ)
schia, nádherne napísané ako vždy! sa nezaprieš! Musim uznať, že som mala chuť si poplakať, bo tvoj príspevok je dojímavý, až kruto pravdivý.. proste musíme zahodiť to staré, aby sme mohli žiť pre to nové, čo možno ešte nie je pri nás, ale časom príde. Čoho živým dôkazom si aj ty, keďže si našla pána W, aj keď ešte pred pár mesiacmi si sa trápil kvôli takému, o ktorom si si myslela, že on je ten pravý.. také sme my ženy:)
Ako píšeš, je to o úcte.. žena musí cítiť, že si ju muž váži, inak s ňou bude zametať ako s handrou..nie je to len to slovo, keď povie-vážim si ťa-to musí tak aj cítiť a konať podľa toho..pretože aj ten môj ex mi ho hovoril,ale ku koncu to tak teda vôbec nevyzeralo:(
Ja budem pracovať aj cez sviatky:( tak ti v dobrom závidím, schia! Tak si ten čas poriadne uži so svojím drahým a užívaj si každú minutku:)
papa see you in new year!

schia

Ahojte ...
tak ja som tu nebola snáď tisíc rokov :)
Musím však povedať,že som sem chodila často mrknúť očkom čo nové vo Vašich príbehoch.Zdravím Ťa luuli :) Ahoj Andriana :) aj Teba satipe a ako žiješ Ty ema20? :)
Musela som takto osobne a ešte aj Janočka ako? :)
Tak ani neviem ako a čo ...
Po rozchode sa v mojom živote udiali naozaj BIG veci! Bývalý býčisko sa rozhodol ma uháňať ešte aj do pondlka (15.12.)bezvýsledne! Uháňal ma darčekmi od výmyslu sveta,no ja som sa kúpiť nedala a čím viac tým lepšie som si uvedomovala,že to bola moja veľká chyby.On bol OMYL!
V tom čase som sa zoznámila s veľmi veľmi veľmi zaujímavým mužom....mojim zrkadlom :))budem ho nazývať "pán W" Všetko to bolo veľmi zvláštne a rýchle....a hlavne aj boľavé,bo tú spúšť čo zanechal býčisko bolo treba poupratovať,no jazvy na duši zostali a bolia po dnes,tým spôsobom,že vo mne evokujú neskutočný strach z ďalšej zrady!No pán W to mal veľmi ťažké a husté ,pretože prešiel ohňom! Áno PREŠIEL!!!!!!! :))))))))))
Dnes som šťastná tak ako nikdy pred tým!
NIKDY PREDTÝM!!!! Nič nemusím meniť,o ničom snívať,pretože všetko žijem vďaka jemu! Býčisko bol vysnívaný ,ale len na tak dlho čo trvá jeden sen cez noc,tak to aj dopadlo! Pán W je vymodlený! A za to som sa modlila celý svoj život! Viete si predstaviť dni,kedy nič neriešite,nič nemusíte overovať,prekukovať,kedy konečne po rokoch trápenia s nejakými polovičákmi konečne vydychujete a vypúšťate paru.Keď zaspávate s takou dávkou pokoja a bezpečia,lebo sa na Vás pozerá pokiaľ Vy neodfukujete v hlbokom spánku?! Nič nerezonuje,nič nebolí,nič nevadí,neškrípe a ja viem ,že to není zamilovanosť,pretože keď som ho stretla prvý krát a letmým pohľadom som mu pozrela do jeho modrých očí,tak som ho uvidela....konečne dorazil....môj rytier...na ktorého som čakala celý svoj život,nebola to láska na prvý pohľad,ale ničo o mnoho väčšie!!! Až mi to vhnalo slzy do očí...
Pri ňom žijem a chápem duál! Odpovie bez toho,aby som vypovedala otázku :) Prvý krát cítim čo to je ,keď MUŽ si ctí ženu!!!!!!
Môj odkaz Vám je:
ak nebudete cítiť to,že si Vás Váš partner neváži,tak to není ten pravý! Bo láska často opadne a zistí sa ,že to bol len ošiaľ zaláskovanie abo len pudové vzplanutie.No partner do života Vám musí dať pocítiť,že si Vás váži už len tým aká ste,a že vôbec ste! A to nem už len o zaláskování :)
Mne to hovorila jedna šťastne vydatá kamarátka...dnes viem čo tým chcela povedať,že podstatné je úcta!!!
Moje prianie pre Vás:
čo najrýchlejšie sa odpútať od minulosti,bo fakt Vám môže brániť v napredovaní a stretnutiu s tým duálom pravým :)Toho si však treba zaslúžiť,tým že budete vedieť rozpoznať ten rozdieľ keď pozriete mužovi a MUŽOVI do očí.JE TO NEOPÍSATEĽNÉ!
Prajem Vám aby ste sa to naučili a jediný raz v života a na furt :) aj ucítili!
Prajem Vám ,aby Vianočné sviatky boli plné pokoja v duši,viery v čistú lásku a túžby stať sa ešte lepšími ženami pre ozajstných pravých MUŽOV!
Dnes som tu v tomto roku posledný krát,od zajtra mám dovolenku až do 7.1. :)))

www.youtube.com

Tak dúfam,že bolesť poučí zmení v lepšie a hlavne po búrkach vykukne zase sluníčko teplé a hlboké na furt aj v časoch nečasoch :)
držkajte sa !
paapi

adriana

Ahojte babenky, teším sa, že sem niekto zavítal :-) A ešte viac sa teším, že sa máte lepšie- Luuli, alebo že priam kypíte šťastím-Satipe :-)) Len tak dalej, držte sa!

satipe

ahoj luuli..ja sa mam fajn,s priatelom to klape,fakt super,musim si zaklopat,v niektorych veciach sa nas vztah dost zlepsil,si myslim..je mi s nim fajn,dokonca ideme medzi vianocami na dovcu lyzovat,takze vsetko je super,az sa mi to nechce verit,po tych hrozach,co som si prezila..ale asi to mozno aj bolo na nieco dobre..uvedomila som si dost vela veci a som aj na neho ina,lebo uz viem ako mi bolo bez neho...a este plus bonus,stale mam moju "schudnutu"vahu,co je super,lebo to bolo bez akejkolvek diety a cvicenia,to by sa mi inak nepodarilo:-)))..tak luuli dufam,ze ty si uz z toho vonku a stretne ta coskoro nove stastie,drzim palceky:-))papa

luuli

ahojte babule!
veeelmi dlho som sem neprispievala..ako pozerám.. za čo sa ospravedlňujem. mala som taký pocit, že už nemám síl to sem všetko vypisovať.. že až keď mi bude o niečo lepšie, tak sem napíšem.
ak sa máte?? napíšte ako ste na tom teraz!?
Ja osobne už nie som vôbec v kontakte s bývalým, len sa proste sem-tam náhodne vidíme, nič viac..
Aj keď medzitým mi nebolo moc dobre..šak to poznáte.
Tak dúfam, že sa tu niektorá z Vás ukáže..:)
ahojte