Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

monca123456

... ja nikomu neprajem nič zlé, len som zvedavá koľkí z tých, čo tu niečo takéto obhajujú budú potom vyplakávať v iných témach, že prišli na to, že ich partner (manžel) podvádza...

peter.

googlik do toho ideeeeeeeeeeeeeeeeeš. len jej daj.
a okrem toho, možno niektore príspevky kde sa peklo chvali, že ako to dobre napísala,si píše asi sama sebe pod iným nickom.
_______________________________________

a teraz važne: NEURAZAJTE A NENADAVAJTE, ukazujete tym vaše IQ. Toto forum je o zdravi, takže ak mate zdravi rozum, tak ho aj použivajte. Už žiadne take slova ako kurva a spina. ved je to neslusne. ake ste to ženy? dobra a slusna zena by takto nadavať nemala. a to sa robite ako slusne a milujuce manželky. ved toto forum citaju aj deti, možno že prave tie vase. A možno že prave tie milenky su slusnejšie vo vyjadrovaniach ako vy. TAK NEPISTE TO, CO NECHCETE ABY RAZ POVEDAL NiEKTO O VAS.

taktak

vies ona uz vysvetlovala co to peklo znamena a preco sa tak podpisuje.. zazila som neveru na vlastnej kozi a neprajem ju nikomu... preto suhlasim s peklo so vsetkym co pisala.. samozrejme neveru z pohladu manzelky.. s ex sa nestykam a milenka ho opustila lebo uz necitila asi to ,,vzrusenie,, ktore ju palilo ked mala zakazane ovocie - vsetky su stetky vsetky! a tie co o tom este nevie tak DOBRE RANO! nemusite odpisovat - ja sem uz nepridem - tot moj nazor..

peter.

peklo, ja byť tvoj muž, tak sa asi obesim, mať taku ženu. alebo si neni vydata, alebo si zažila neveru, ked si stale tuto temu otvaras a prispievas. a tie tvoje prispevky o mozgu a luke a kvetoch nikto nečita. že si davas aj namahu take dlhe príspevky pisat. Mas asi nejake komplexy, ktore si tu vybijaš. tak sa k tejto teme nevyjadruj, my ta už nebudeme ani čitat. Ginaba držím palce, nech ti to vyjde, ved laska je krasna a asi ju peklica pekelna nepoznala, ked ti ju závidí... Ginaba, ak budes mať cas napiš čo je u vas nove. Asi to vela ludi zaujima. Pa pa

peklo

Martin pre teba to bude asi prekvapenie ,ale nesedim v kostole ani kazdy den a ani v nedelu.Mas pekny slovnik tak sa ani necudujem na akej strane si.Vela stastia ti prajem.Prajem ti to preto ,lebo pri svojej povahe a vyjadrovani asi budes potrebovat vela stastia aby si zil normalne.